LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Substance242 »

Hanz.77 píše:
Dal jsi tam i druhý závod?
Jasná páka, všetko tam je. :-)

Mal by som spať, ale tak dobre sa na to pozerá, vyšlo nám skvelé počasie! :-)
(ale v byte som vo svetri, keďže náš turecký majiteľ domu nekúri ani keď je vonku dva týždne zima, grr)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

Speedy - včera jsem tvrdil, že asi nebudu mít čas na vyhodnocení replayů. Nakonec si ten čas nějak udělám. Nahoď mi sem prosím replay 1 skupiny. Takže PIT line zkontroluji. Děkuji.

Jinak včerejší závod jsem si nijak zvlášť neužil. První závod 4 pozice a druhý předposlední. V prvním neustálé souboje s Braňem. To jediné na tom bylo výživné. Ve druhém závodě jsem dostal smyk a Kuba už nemohl nic dělat a ťukl do mě. Rozhodně to nebyla jeho chyba. Auto rozbité a celé kolo jsem se šoural do pitu. Pak nastala stíhačka. Ale houby platné. Občas i to nevyšlo a překročil jsem bílou čáru, ale jak jsem koukal, nebyl jsem sám. Celou dobu závodu jsem měl pocit, že se mi hra trochu kouše.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Redjous75 »

Ty jo, tak včera třetí skupina fakt dost hustý závodění a já moc dobře věděl proč se na tenhle závod vetřít :lol: :lol: .
V prvním závodě jsem se postupně protlačil v před ale vyrobil jsem klasicky chybku když nemám natrénován taktickej pit s natankováním a tak jsem v půli závodu natankoval 60l což mě zdrželo a nakonec posunulo sice nadohled od bojující dvojky Maxe a Vráti, kteří si to dávali o druhé místo. Mě pak několik kol trvalo než jsem se dotáhnul. Nakonec se to povedlo, ale udělal jsem další chybu, když jsem si nepohlídal odstup a drcnul jsem do Maxidrna - fakt sorry, nevím zda doznal nějakého poškození, ale já jo.Každopádně asi to bude na pentli. Maxe jsem pak na cílovce pustil před sebe zasloužil si bednu.
Jenže pak přišel totální mazec druhého závodu a tedy BIG RESPECT všem.Dnes až příjdu z práce udělám si parádní véču a pustím si tenhle skvost ani né tak kvůli vydřenému prvnímu místu, ale jako jezdit trojřad v každé zatáčce na Sarthe jedno kolo za druhám a to tak, že jsme se možná jen trochu tu a tam otřeli, ale jinak bez incidentu po celý závod to je vlhkej sen každýho pilota :lol: .
Každopádně jsem si to včera užil a bylo příjemné si zavzopomínt na to nedělní předzávodní napětí, a pak i samotné závodění. Jako host bych se nejspíš ještě rád objevil na skvělé Laguně Sece s Corvette , ale to je ještě daleko.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak včerejší závody proběhly v klidu bylo vidět že Zonda nemá na Mazdu šanci těžil jsem z vašich chyb i když jsem jich taky pár udělal omluva Markovi to už nešlo :? jinak první závod 9 a druhý 4 :twisted: :twisted: :twisted:
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od b0riz__SVK »

Redjous75 píše:Jenže pak přišel totální mazec druhého závodu a tedy BIG RESPECT všem.Dnes až příjdu z práce udělám si parádní véču a pustím si tenhle skvost ani né tak kvůli vydřenému prvnímu místu, ale jako jezdit trojřad v každé zatáčce na Sarthe jedno kolo za druhám a to tak, že jsme se možná jen trochu tu a tam otřeli, ale jinak bez incidentu po celý závod to je vlhkej sen každýho pilota :lol: .
Posledné kola druhého závodu ste išli super, štyria za sebou uplne super jazda, pekne sa nato pozeralo - thumb up...
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

Chalani prúser: Spravil som chybu v zadávaní výsledkov kvaldy a poškodil tým Dudyho. Miesto 4.03.276 som Slovakiovi vpísal do tabuľky 4.3.216 a tým posunul Dudyho do 2. Sk
Ešte som spomenul že aký malý je medzi nimi rozdiel a škoda že sa neohradili. Fotil som to telefónom a nejak tá 1 bola ako 7 sakra. Dudy ma na to upozornil teraz som si to tu prečítal a hneď skontroloval. Hmmmmm :oops:

Dudy Prepááááč !!! Máš u mňa lahvinku =>čo piješ???

Ja som vsadil na Corvettku a asi to nebola úplne tá správna voľba. Vychádzal som z tréningu kde som testol ešte Toyotu a na ostatné mi nezostalo času. V prvom závode dobrý boj ale marný keď že som sa zo slipu nemohol pred Mazdu dostať a vždy útočil s nevýhodnej stopy a nakoniec po pár metroch mi to aj tak vrátili. Ale bojoval som čo to šlo a Marko musel tiež tvrto hájiť pozíciu. V druhom to bola v celku rovnaká situácia až prišlo 4té kolo a myslím že to začal Mrázek so superšmykom v Mulsane a za ním idúci zadupli brzdy a zatarasili tým vjazd do zatáčky a najprv som to jak tak strhol ku pravému okraju ale zasa Mrázek preletel z ľava do prava a z ničoho nič to isté predomnou Dudy prudko na brzdách a ja pecka do neho. Auto na šrot. Najhoršie som to vyfasoval ja a kým som sa doterigal do boxov bola večnosť. Myslel som že to vypnem. Ale ukočíroval som vstupný nerv a pokračoval ďalej. Nóó ale to som netušil že auto mi opravili tak na 70%. Katastrofa => nebolo možné s ním normálnym spôsobom zatáčať a aj v rovnom smere to plávalo jak na vode - doslova. Lietal som tam ako šarkan. Snáď nebolo obrubníku a čiary ktorú som nepreletel. Čas na kolo bude tomu adekvátny. Pozrem dnes poriadne replay ale auto som mal pred závodom riadne pripravené -servis atď' . Tá hra je nevyspitateľná. Alebo to môže byť tým že včera sa niečo dialo na servroch. Ja som ale cez deň nič zvláštne nepozoroval.
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

OK Brano stane sa...

Mal som byt v prvej skupine a nie v druhej, nepocitam ze by som tam robil nejake velke prekvapenia ale predsa body navyse by som mal a to prave potrebujem. a prave take mena ako je eddy, precho, mladaboleslav, slovakia a toyriper mi v rebricku poodskocili pripadne ma chlapci s bodmy dobehli.

tak by som poprosil adminou a ludi co maju nastarosti fair play aby sa vyjadrili...

dikes
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Substance242 »

Jednu nedeľu sa otočí poradie nie v rámci skupín, ale globálne naprieč skupinami, tým sa to vyrovná. ;-)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

DudySVK píše:tak by som poprosil adminou a ludi co maju nastarosti fair play aby sa vyjadrili...
......těžká věc, tady je každá rada drahá :cry:
Jedno je jisté:
závod se opakovat nebude.
Nad přídělem bodů se pořadatelé poradí.
Můj návrh zní: Dudy dostane body stejné jako poslední pilot 1.skupiny v závodě Sarthe (2x 10té místo).
Uvidíme co navrhnou ostatní. Třeba někdo najde vhodnější řešení.
--------------------------------------
S osiwaru a Toyripperem výsledek kvaldy zadáváme "nahlas". Jeden časy odečítá přímo z livetimingu + nahlas je diktuje druhému, který časy hned zapisuje do tabulky. Poskytneme tak pilotům možnost kontroly. Časy fotíme jen kvůli webu a pro případ "kdyby se něco pokazilo" (třeba spadnul room)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od ToyRipper »

To je neprijemne... Bohuzel stane se. Jsme jen lidi. :|
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

speedy píše: S osiwaru a Toyripperem výsledek kvaldy zadáváme "nahlas". Jeden časy odečítá přímo z livetimingu + nahlas je diktuje druhému, který časy hned zapisuje do tabulky. Poskytneme tak pilotům možnost kontroly. Časy fotíme jen kvůli webu a pro případ "kdyby se něco pokazilo" (třeba spadnul room)

Dobré riešenie. Ono je to v poho zadať časy z fotto ale od budúceho závodu potom čo zadám časy tak eddie mi ich ústne prečíta a ja ich prekontrolujem.

Riešenie pre Dudyho: Keď že som ho poškodil ja a zaradili by ste ho na 10 poprípade na 11 miesto tak mńa dajte na posledné miesto 2hej skupiny aby sa to bodovo vykompenzovalo a to čo jemu dáte naviac tak mne zoberete aj keď to nebude úplne presne. Dudy týmto žije a viem ako mu na výsledkoch záleží a pre mňa to nemá až takú váhu. Som za to zodpovedný a ešte raz sa týmto Dudy omlúvam. To čo hore píše Speedy tak je bomba vec aj v tom že jazdci počujú nahlas svoje diktované časy a môžu tak zareagovať v prípade keď by sa stala chyba. Nóó na budúce budeme múdrejší.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od osiwaru »

Kdo mi to v prvním kole vletěl do kufru před šikanou PlayStation?
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od ToyRipper »

Mohli jste vzit jeho casy v cili a zaradit jej dle vysledneho casu do 1. skupiny. Prijde mi to spravedlive.
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

brano vsetko je OK ja sa nehnevam na teba a viem ze kazdy moze urobit chybu. teraz zalezi na adminoch ako to poriesia, tu nejde o to aby tebe strhovalo body tu ide o nejake bodove vyrovnanie alebo nieco take... napriklad Derek ma postrcil na nurbaci a speddy na SPA a nedaval som penalty a ani nikdy davat nebudem, len proste treba vsetko s rozumom poriesit :)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

Včera se taky objevilo v naší skupině že jsem neměl zapnuté penalty na strog. Nebylo my to jasné. Sám jsem věděl že jsem je ještě kontroloval jestli mají být weak nebo strong tak jsem kvůli tomu specielně koukal na skydrive a tam je strong. To jsem namáčkl. Po upozornění kluků že nebyli zaplý pencle jsem to po skončení kvalifikace zkontroloval a mohu vás všechny ujistit že penalty byli zaplé na strong tak jak všechno mělo být.
Ale stejně se to chovalo divně. Nevím ale to se my stalo včera taky poprvé při odchodu z místnosti mi zamrzlo celé PS3 že jsem musel provést uplný restart konzole. Nereagoval ani ovladač.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

DudySVK píše:brano vsetko je OK ja sa nehnevam na teba a viem ze kazdy moze urobit chybu. teraz zalezi na adminoch ako to poriesia, tu nejde o to aby tebe strhovalo body tu ide o nejake bodove vyrovnanie alebo nieco take... napriklad Derek ma postrcil na nurbaci a speddy na SPA a nedaval som penalty a ani nikdy davat nebudem, len proste treba vsetko s rozumom poriesit :)
Myslel som to tak že: v závodoch je rozdaných určitý pevný počet bodov a teraz keď tebe body pridajú s ohľadom na chybu ktorá nastala tak mne o tento počet bodov zasa zoberú aby nenastala situácia kedy budú do toho vtiahnutý aj ostatný a to by bolo nefér voči nim. Takto si zachováme spomenuté pevné bodové rozdelenie. Aj tak sa jeden závod škrtá a týmto to pre mňa vychádza akurát na Sarthe. Tak že v poho. ;)

Edit: Ale ako tak rozmýšľam tak aj tak do toho vtiahnutý budú práve všetci čo sú medzi tebou a mnou. Sakra!!! To sa nemalo stať!!! :(
Naposledy upravil(a) branoeso1 dne 27.5.2013 11:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Dudyho nelze zařadit podle času do jiné skupiny, protože každý závod má úplně jiný průběh....chyba co se stala, je nepříjemná, ale jsme prostě jenom lidi a takové věci se stávají.....určitě bych od příště zavedl trochu větší kontrolu při kvaldě.....já časy opisoval, ale jak už všichni vyskákali ven, tak mě čas Michala a právě Slovakia už zmizel, takže jsem na chybu nemohl upozornit.....pro příště bude dobré, aby jsme vyskočili z tratě s Branem oba.

K té bodové náhradě je těžké se jakoliv vyjádřit.....Speedyho nápad se jeví rozumně....dal bych Dudymu body za 10 místo ve skupině 1 a u ostatních bych nic neměnil.....ani u Braňa.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

branoeso1 píše:...v závodoch je rozdaných určitý pevný počet bodov a teraz keď tebe body pridajú s ohľadom na chybu ktorá nastala tak mne o tento počet bodov zasa zoberú aby nenastala situácia kedy budú do toho vtiahnutý aj ostatný a to by bolo nefér voči nim. Takto si zachováme spomenuté pevné bodové rozdelenie....
Výsledkový servis umožňuje body zadávat ručně. Tím je možné provést i nestandartní operaci a Dudy může dostat body mimo výsledkové pořadí..
eddie píše:....Dudyho nelze zařadit podle času do jiné skupiny, protože každý závod má uplně jiný průběh.....
přesně tak, každý závod se odvíjí úplně jinak a časy nejsou relevantním měřítkem...
(dokonce jsme se setkali s PS3kou, ve které běžel čas rychleji a výsledný čas jízdy byl pak daleko pomalejší.. Ten stejšn jsem pak dal dětem na hraní a pro GT používám novou PS3...
Hanz.77 píše:....a mohu vás všechny ujistit že penalty byli zaplé na strong tak jak všechno mělo být.....
a měl si zapnuté i "effective during free run" ("účinné i během nezávodní jízdy) ?? Jinak pentle fungují pouze v závodě....
BtW; taky mě včera kolem 17:00 nejprve PS3 natvrdo zamrznul , pak 2x nešlo spojení s PSN, pak to dalo lobby 4718 (dlouhodobě nestabilní)... "když se daří, tak all inclusive"
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

eddie píše:...pro příště bude dobré, aby jsme vyskočili z tratě s Branem oba...
Ale až po vyfocení časů... jinak ti bude chybět právě čas druhého admina závodu :!:
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

speedy píše:
eddie píše:...pro příště bude dobré, aby jsme vyskočili z tratě s Branem oba...
Ale až po vyfocení časů... jinak ti bude chybět právě čas druhého admina závodu :!:
Včera som toto práve sledoval kedy začnú časy miznúť: pokiaĺ jazdec vyskočí z dráhy do garáže a potom von do lobby a pôjde rovno do livetimingu tak tam v pohode zostane. Ale: ak potom skočí hocikde inde t.z. setup, znovu na trať, do garáže tak sa jeho čas resetuje a on zmizne s tabulky. Mne sa stala v tréningu takáto vec že som vyskočil von z garáže do lobby a chcel som pozreť na čas ale miesto toho som omylom preklikol a skočil znovu do garáže-- uuups už som tam nebol.
Kritický moment resetu je práve vyskočenie z garáže a skok naspeť do nej. Proste ak svietiš na modro v garáži a vrátiš sa na trať tak v poho ale ako náhle vyskočíš až do lobby(svietiš na čierno) a vrátiš sa do garáže už je zle. Tak že tak.
Potom ešte jedna vec chalani musia zostať stáť a nekrúžiť dalšie kolá lebo samozrejme aj toto ovplivňuje ale už len počet kôl v tabulke. No.
Zamčeno