LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

fury_CZ píše:vubec celkove brano jel jako prase a nebyl to jen muj nazor bezprostredne po zavode ...kamikadze styl ..
Hmm tak to je Sila. Ok mrknite na to Prase.
Ono asi najlepšie pre Furyho by bolo aby na neho nikto neútočil a potom mu nezavadzal. Myslím že dokonca môžem za to že si to rozbil. Tak to ma mrzí. No
A kto ďalší? teraz neviem o koho ide => jedine Markoduno bol so mnou v súbojoch kolo na kolo.

Edit: Mi to nedalo a mrkol som na to znovu. Fakt by ma sralo keby som niekoho poškodil. Spravil som pár fotiek
Viem že som išiel do súbojov tvrdo ale s Corvettkou to ani ináč nešlo, to už som ale spomenul. Vždy som musel útočiť na brzdách z nevýhodnej stopy. Ku tomu ale jedna dvôležitá vec. Asi si podaktorý zvikli jazdiť v závodnom režime tak že útok je výhradne prevedený s výhodou zrýchlenia zo slipu. Toto ale v reále absolútne takto nefunguje a predbieha sa technikou jazdy a na brzdné body a z 99% to je práve z nevýhodnej pozície(stopy). Výnimkou je F1 a DRS System. A takto som bol nútený jazdiť práve ja keď že Corvettka zo slipu skoro nikdy nemala šancu. Až potom keď výkon RX7 klesol pod určitú úroveň tak okolo 9-10 kola to jak tak šlo. Tak Fury dík za to Prase a ja sa ti za mojú tvrdú jazdu omlúvam a na budúce sa ku tebe budem chovať jemne a nasadím si na to manželkine hodvábne rukavičky. ;)
Naposledy upravil(a) branoeso1 dne 28.5.2013 11:23, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

klid chlapci. Je to jen hra. Podíváme se na replay, jak nám to nařizují pravidla a pak se uvidí. Já osobně na nikoho protest nedávám. Nemám důvod.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »


poslední 2 kola 2.závodu 3.skupiny.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od balis »

branoeso1 píše:
fury_CZ píše:vubec celkove brano jel jako prase a nebyl to jen muj nazor bezprostredne po zavode ...kamikadze styl ..
Hmm tak to je Sila. Ok mrknite na to Prase.
Ono asi najlepšie pre Furyho by bolo aby na neho nikto neútočil a potom mu nezavadzal. Myslím že dokonca môžem za to že si to rozbil. Tak to ma mrzí. No
A kto ďalší? teraz neviem o koho ide => jedine Markoduno bol so mnou v súbojoch kolo na kolo.

Edit: Mi to nedalo a mrkol som na to znovu. Fakt by ma sralo keby som niekoho poškodil. Spravil som pár fotiek
Viem že som išiel do súbojov tvrdo ale s Corvettkou to ani ináč nešlo, to už som ale spomenul. Vždy som musel útočiť na brzdách z nevýhodnej stopy. Ku tomu ale jedna dvôležitá vec. Asi si podaktorý zvikli jazdiť v závodnom režime tak že útok je výhradne prevedený s výhodou zrýchlenia zo slipu. Toto ale v reále absolútne takto nefunguje a predbieha sa technikou jazdy a na brzdné body a z 99% to je práve z nevýhodnej pozície(stopy). Výnimkou je F1 a DRS System. A takto som bol nútený jazdiť práve ja keď že Corvettka zo slipu skoro nikdy nemala šancu. Až potom keď výkon RX7 klesol pod určitú úroveň tak okolo 9-10 kola to jak tak šlo. Tak Fury dík za to Prase a ja sa ti za mojú tvrdú jazdu omlúvam a na budúce sa ku tebe budem chovať jemne a nasadím si na to manželkine hodvábne rukavičky. ;)
Podle fotek to bylo cistoucke predjeti bez sebemensiho naznaku poruseni pravidel a fairplay.Zluta Mazda pak probrzdila a do kacirku odklouzala sama....muj nazor.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od b0riz__SVK »

speedy píše:
poslední 2 kola 2.závodu 3.skupiny.
Ako som hovoril po závode, jedným slovom nádhera ;)
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

Já na ty rovince nesnasim, kdyz se nekdo snazi predjet stylem tuk do narazniku a jednim bokem po trave. To fakt neni zavodeni.
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od pavel67 »

Teď jsem se dodíval na replay 1.závodu gr.1 - a tak nějak postrádám komenty od těch "postižených", i když chápu, že v takovým případě se jekýkoliv komentáře nepíšou snadno...

Moc hezky se mi líbilo derekovo předjetí v poslední šikaně, když se dostal pěkným manévrem před ToyRippera.
Jinak benzín měli někteří spočítanej fakt snad na deci. :o
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »


to se ani komentovat nedá, pilot zondy vypil kalich hořkosti do dna ... den blbec, Zonda měla na hódně dobrý výsledek :!:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

takových dnů jsem zažil . pche :lol:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

...no Pavle co k tomu prvnímu kolu napsat :o ....já osobně nedobrzdil bezpečně první šikanu na dlouhé rovince a radši to vzal rovně s tím, že se zařadím na konec startovního pole a k mému úžasu se tam přede mnou strhla pěkná mela :o , tak jsem počkal až sedne kouř a já pokračoval nepoškozen dál...za druhou šikanou jsem se přiblížil k Derekovi a myslel, že jede závodní rychlostí, ale to jak jsem se k němu najednou dosál mne zaskočilo a strhnul jsem to na špatnou stranu a rozmázl se o svodidlo a následně dodělal Dereka a zbytek už byla společná jízda s ostatníma nešťastníkama do depa. :shock:
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

hele lidičky, to fakt nikdo nemáte fotku výsledku druhé skupiny ?? Aspoň pořadí v cíli - ať to můžu nahodit na web a dopočítat body....
Další závod je už za pár dní v neděli a vše se začne hromadit...
:roll: :o
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

dneska večer něco nahodím. Já nestíhám
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od pavel67 »

Teď jsem se dodíval i na druhý závod a tady teda souboje ukrutně dobrý, rychlý, férový. Bez asi jedinýho poškození odjetej celej závod. Michal to poslal na konci prvního kola do boxů, jak je jeho zvykem, aby si ulevil od provozu a mohl jet to svý, tím prostě s přehledem vyhrál, nádherný souboje myslím několik posleních kol (nebo snad celej závod) - derek, MB, karelpipa se Zondou, nakonec se k nim dotáhl eddie. Fakt moc hezky jste jeli.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

pavel67 píše:...Fakt moc hezky jste jeli.
na hovno to hezky jelo.... po výměně gum jsem nebyl auto schopen ukočírovat - zasáhl PD-faktor náhodné výměny pneu. PD a jejich výpotek GT5 se opět vytáhlo....nebyl jsem schopný se ani přiblížit časům na kolo, které jsem zajížděl v prvním závodě (kdy byla dráha studená a jel jsem time trial a slušně to kluzalo). Prostě to dalo jiné gumy a s tím nic nenaděláme....

BtW; ...to si nestěžuji, tak to prostě bylo.... přidělení pneu po pitu je další z velkých bugů týhle hry.
Když jsem připravený, tak jsem schopen zajíždět všechna kola v rozmezí 0,1sec a že jsem připravený byl - to si piš !! . Tady jsem po pitu ale nebyl schopen auto udržet na dráze, lítal jsem tam jako postřelená sviňa a vzteky jsem byl rudý až na ....
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »


příděl štěstí pro letošní cup vyčerpán, takto proletět "BIG ONE" se asi už nepovede :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

lidičky.... koukněte na výsledky, jestli je pořadí a přidělené body oukeeej :!:
Psal jsem výsledky po betálných "zopár dvoudecákoch" bílé rulandy a občas písmenka sama přebíhala po monitoru tam a z5 :mrgreen:
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

speedy píše:lidičky.... koukněte na výsledky, jestli je pořadí a přidělené body oukeeej :!:
Psal jsem výsledky po betálných "zopár dvoudecákoch" bílé rulandy a občas písmenka sama přebíhala po monitoru tam a z5 :mrgreen:
tak nakoniec beriem body za 2 krat 10 miesto? dik za vyriesenie problemu a ide sa do Japonska :)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od balis »

pavel67 píše:Teď jsem se dodíval i na druhý závod a tady teda souboje ukrutně dobrý, rychlý, férový. Bez asi jedinýho poškození odjetej celej závod. Michal to poslal na konci prvního kola do boxů, jak je jeho zvykem, aby si ulevil od provozu a mohl jet to svý, tím prostě s přehledem vyhrál, nádherný souboje myslím několik posleních kol (nebo snad celej závod) - derek, MB, karelpipa se Zondou, nakonec se k nim dotáhl eddie. Fakt moc hezky jste jeli.
Mas pravdu Pavle.Nejlepsi zavod.Tri rozdilna auta.GTR nebylo na topspeedu a hlavne v akceleraci nejrychlejsi, ale oproti Mazde daleko obratnejsi na plynu,lepsi na brzdach,dokazalo jet pres 305 v pytli a v technicke pasazi (v rukach Dereka)zle zatapelo.Zonda na to evidentne mela, ale Karel si nedokazal vytvorit pri vyjezdech na dlouhe rovinky dostatecny odstup aby se mu povedlo co nejdelsi dobu vyuzit slipstream a ziskat potrebnou rychlost k predjeti na posledni rovince a ziskat vyhodu lepsiho pritlaku do rychlych zatacek. Mazda byla co do akcelerace bezkonkurencni.Takze jsme v podstate nezrychlovali, nepredjizdeli se na rovinkach a Eddie s o kolo mladsimi gumami se na nas dotahl a sila Mazdy se projevila.Ale Karle...velky respekt z tveho vykonu.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
fury_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 30.11.2012 21:39
PSN ID: fury_CZ

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od fury_CZ »

tady mizej prispevky nebo co ..

brano : jediny o co mi de je abys uznal ze ten manevr nebyl ok .. nevinim te za to nasledny vjeti do pisku , to byla moje jezdecka chyba vznikla tim jak si me rozhodil ale chyba to byla moje!! ...a jestli sis z toho vseho co sem napsal odnes jen to prase tak to neni muj problem . nebylo to mysleny jako urazka jak si to zjevne pobral ..
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Redjous75 »

speedy píše:
poslední 2 kola 2.závodu 3.skupiny.

Jak už jsem psal. Fantastickej závod kde už více respektu mezi piloty být nemohlo. Jako trojřady do zatáček, čtyřřad na rovinkách , výměny pozic a to bez incidentu. Strašně se mě líbilo že jsem v závodním režimu v boji o pozice při předjížděcích manévrech nechávali prostor na vnitřku zatáček pokud jsme byli vedle sebe.Také i taková prkotina že pokud jdete vedle sebe 300km/h a blíži se situace, kde je potřeba se zařadit za sebe tak ten pilot s míň vystrčeným čumákem ubral a zařadil se aby o chvilku později zase mohl z pytle bojovat znovu. Prostě parádní závod a skvělí piloti :lol:

Jinak je také dobře říct, že byl od komisařů velmi citlivě a parádně promyšlený systém povolené šíře trati.Tomu závodu to totiž jen a jen prospělo. Super práce a znovu je vidět že Cup2013 je skvělým a jedinečným ročníkem s velkou podporou organizátorů, bez kterých by GT5 byla už jen pohou zaprášenou krabičkou kdesi v šuplíků mezi Tomb Raidery, Killzony a Litlle Big Planety :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Zamčeno