LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

Pro bodovaný dvojzávod (26.5. 19:30) je zveřejněna přihláška
Nastavení času a počasí najdete u přihlášky ;)

-----------------------------
omluven: Osiwaru, perisbond007, Pavel67, Tribal66,
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od eddie »

Starty závodů v 5:00 a ve 20:00 s progresem 1 a 2? Není to trochu extrémní? Nu což, tak si ráno trochu přivstanem :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od speedy »

eddie píše:Starty závodů v 5:00 a ve 20:00 s progresem 1 a 2? Není to trochu extrémní? Nu což, tak si ráno trochu přivstanem :o
...ranní ptáče bez lahváče atd... :mrgreen:
Všechno je odzkoušené, včera jsme u toho s _MK a _SJR strávili mládí. Ještě se rozhoduje o způsobu povoleného průjezdu tratí. Gran Valley + Satrhe + Monza jsou v GT5 strašákem všech pořadatelů....to je neverending story :cry:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

Já se těšim na tu Monzu!!! To bude poolpositione!!!! :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
fury_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 30.11.2012 21:39
PSN ID: fury_CZ

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od fury_CZ »

ja se hlavne doufam ze uz budu opravenej .. dalsi se mi meskat nechce ..
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od speedy »

předem upozorňuji, že při počtu pilotů 30 pojedeme kvaldu i závod na 2skupiny po 15ti. Jinak tento závod odsoudíme na tupý time trial. Konfigurace trati sama o sobě moc zábavy nenabízí, proč to ještě zhoršovat slabou účastí.
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

supr časy závodů :)

15 lidí v lobby se teda dost bojim, ale pokud to nebude padat, tak to bude taky supr 8-)
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od SJ.sprint »

Myslím si, že to bude pěkné svezení. Už dvakrát jsem odjel celý12 kolový závod (sám na zkoušku s dvěma různýma autama) a je to paráda a za chvilku jdu na další svezení ... ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od speedy »

to Redjous: smáznul jsem ti přihlášku na LeMans v cupu. Do ostrého závodu jsou připuštěni pouze piloti ze stálé soupisky, jezdci na DK zde nestartují.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Le Mans 26.5. 19:30

Příspěvek od speedy »

Testujeme povolení penalizací "light" během závodu ...
K neoprávněné penalizaci při poškození jiným vozem dochází jen velmi zřídka přesto dochází.
Potíž je v podstatě v těchto dvou bodech obhajoby:
A) při kontaktu dochází k "zprůhlednění" obou vozů = je to duchařina a humus pohled + možnost průjezdu vozem soupeře :shock: ...tím se už zatraceně vzdalujeme snaze o "reálnost" závodů.
B) pentle (+5sec,+10sec) jsou uděleny i tam, kde je auto stále dvěma koly na dráze (Porsche curves - levý apex, Mulsanne- pravý apex= dotek kužele +5sec, Esses=dotek kužele +5sec, a pár dalších míst Circuit de La Sarthe layout)... Kdo dodrží propozice a jede správně - DOSTANE PENTLI +5SEC !! ... kdo dodrží propozice, bude potrestán !!OMG :o
Stalo se i to, že se dvě auta srazila, třetího za nimi poškodili a navíc ten třetí dostal pentli +10sec :evil:

Slovo závěrem: zatím je rozhodování komisařů 50%-50% ve prospěch penalizace LIGHT ON během závodu :lol: . Markoduno vyhodnocuje minianketu a rozhodne tedy přání většiny respondentů. Uvidíme... Vox populi, vox Dei
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže piloti, nebojte se diskuze a napište i Vy svůj názor na zásadní otázku:

Máte zásadní námitku proti jízdě se zapnutou penalizací "LIGHT" během závodu ?
Za vaše odpovědi předem děkují přípravný i testovací team organizátorů šampionátu ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

No tak dejte ještě poškození light, zapněte boost,pusťte driving line, zapněte trakci atd......
At komisaři pěkně nafotí co se smí a co ne a je to! Jsme malý parchanti abychom si zapínali penalizace při závodech?
Jestli jo ! Tak ja se z toho prestižního a jedinečného šampionátu odhlašuji! Jsme tu pro to že jezdíme Fair a pro zábavu.
Zapněte pencle a tento šampionát bude opravdu vyjímečný až jedinečný! Ale beze mě!
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

Ale no tak Hanzíku. ;) Proč tak ostrá slova? Speedy se jen zeptal na váš názor a je to dobře. V této odlišné trati jde o to, že katování je zde velmi jednoduché a možností je asi 20. Jako komisař se bojím pouze toho, že se vyskytne natolik protestů, že si na to budu muset vzít dovolenou. :lol:
Volba zde byla i taková, že bychom na této trati výjimečně povolili veškeré zpevněné plochy mimo závěrečné ford šikany a tertre rouge. Samozřejmě, že by se protesty řešily pouze na váš popud.
Já osobně se občas netrefím a o poslední šikaně ani nemluvím ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

tento okruh je v GT5 šílený !! Jak máme dodržovat čáry tam kde nejsou nebo vedou do svodidel ?
Penalizace LIGHT by byla případně zapnutá jen na Sarthé. V dalších závodech opět vypnuto.
BtW; já se vyjadřuji také a jsem proti zapnutým pentlím po dobu závodu. To píšu jen jako hlas do ankety :|

Můj návrh zní:
1) v Tertre Rouge (nájezd na Mulsanne straight) a na výjezdu z Dunlop Chicane povolit výlety do modrého pruhu po levé straně.
2) Všude kde je šrafovaný obrubník, tak bílou čáru ignorovat. (hlavně u šikan na Hunaudières, kde povolit výjezd až k mantinelu na protější straně)
3) v ostatních případech se řídit bílou čarou.
4) pentle v závodě vypnuté.
5) do pitu zbrzdit povině na 80km/h
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Substance242 »

Musí byť neskutočná otrava kontrolovať replay, keď sa nedá pretáčať dopredu/dozadu... koľko stojí minúta vášho času? Preto som výnimočne za penalizácie a ručne nekontrolovať nič. Nie dokonalé, ale rýchle.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

To Speedy and Redjous: nevím proč by nemohl někdo vstoupit do rozjetého šampionátu....a to neberu v potaz, že nám někteří jezdci odstoupili a na Areně se žádalo o jejich nahrazení.....někdy jsem z těch rozhodnutí celkem mimo.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

Rozhodné NE penclím během závodu. To už bude lepší, když si každej potají si vylosuje 1 soupeře, kteryho si ten dany clovek zkontroluje sám :D 8-)
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

eddie píše:To Speedy and Redjous: nevím proč by nemohl někdo vstoupit do rozjetého šampionátu....a to neberu v potaz, že nám někteří jezdci odstoupili a na Areně se žádalo o jejich nahrazení.....někdy jsem z těch rozhodnutí celkem mimo.
ano eddie, teď jsi skutečně mimo.... redjous žádá o účast v jediném závodě a pak zase šmytec. Jednou ze vstupních podmínek v zadání celého šampionátu bylo: - DK nebudou ovlivňovat výsledkovou listinu. Toho se držím a z toho neslevím :!:

NA GTa se nejedná o nahrazení jednoho pilota druhým pro nějaký jednotlivý závod - umožnil jsem náhradu pro celý zbytek šampionátu. To stejné jsem umožnil i ostatním web teamům. Jenže Braňo s Dudym náhradu nesehnali a mrázkovci se ani neobtěžovali odpovědět :roll:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

ale on se nemusí bodovat. Prostě bude v bodovém hodnocení vynechán a všichni za ním se posunou o příčku výše. Vždyť já toho kluka neviděl závodit ani nepamatuju :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:ale on se nemusí bodovat. Prostě bude v bodovém hodnocení vynechán a všichni za ním se posunou o příčku výše. Vždyť já toho kluka neviděl závodit ani nepamatuju :lol:
jasně že by se nebodoval, jenže by někomu sebral možnost být v lepší skupině a i to je ovlivnění celkového výsledku závodu - potažmo i souhrnného bodování.....
Téma redjous a GTCUP2013 je uzavřená záležitost! S Redjousem jsem nedávno osobně mluvil a neformálně mi potvrdil, že je na tom s časem blbě a do šampionátu opravdu nenastoupí.
BtW; Taky bych ho v závodě rád viděl, jenže ..... :!: :!:
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od mladaboleslav »

Ahoj jezdci no tak tady s tema penaltama jsem tak 50 na 50 bohuzel obe strany ktere bud chteji nebo nechteji penalty pri zavode na la sarthe maji pravdu...ale myslim ze tahle situace se opakuje kazdy rok v GT Cupu a verim ze rozhodnuti tratove komise bude spravne :)take chci poprosit aby vsichni jezdci poctive natrenovali kazdou zatacku protoze na tenhle zavod bez penalt cekam dlouho tady se ukaze kdo jezdi fer a sam osobne si to zceknu jako jediny replay v celem Cupu :) jinak se musim jeste zminit a podekovat za sanci zavodit na gt Racingu ale zaroven chci podotknout ze mrazkovce uz bohuzel neznam...situaci znate sami nejlip...omlouvam se Mrazek ustredna!!!
Zamčeno