LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od b0riz__SVK »

osiwaru píše:Kdo mi to v prvním kole vletěl do kufru před šikanou PlayStation?
Osi, pokiaľ som to bol ja moc sa ospravedlňujem (tak isto pred Playstation šikanou v niekoľkom kole som prebrzdil a snažil sa vyhnúť, neviem či som niekoho trafil, ak áno tak sa moc ospravedlňujem). Ale viem, že som ťukol do Substancea za čo sa mu moc ospravedlňujem.
Replaye nemam bo ma v každom zavode DSC :( včera to bolo na ...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

replay Sarthe 1.skupina oba závody za cenu jednoho
ke stažení:
rapid-share
nebo
ulozto
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

speedy píše:Můj návrh zní: Dudy dostane body stejné jako poslední pilot 1.skupiny v závodě Sarthe (2x 10té místo).
když řekneme "A" musíme doplnit"B" ... :cry:
U pilota SLOVAKIA66 navrhuji dorovnat bodový příděl jako vítězi 2.skupiny (tedy body za 2x P11)
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od balis »

speedy píše:kvalifikace
kvalifikace souhrn
1. skupina:
1.sk 1.závod výsledek
1.sk 2.závod výsledek
2.skupina:
2.sk 1.závod výsledek
2.sk 2.závod výsledek
3. skupina:
3.sk 1.závod výsledek
3.sk 2.závod výsledek
hodnocení webteamů: (doplněno)
vždy top5 z teamu
přehled použití vozů: (doplněno)
použité vozy
-------------------------
bodování zatím není aktualizováno.... (chybí i penalizace)...rychlý odkaz
Romane.Jde mi otevrit pouze vysledek prvni skupiny.Zbytek ne.

tabulka je pouze "předpřipravená" ..... fotky budu postupně doplňovat až je admini skupin pošlou...
-------------------------------
edit (sp): Bálisu, po přečtení příspěvek časem smaž ať je diskuze přehlednější....thx..
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

Mrkol som replay a po tom prvom Race vravel Fury že som ho predbehol po tráve. Tak mrkni na to lebo to bolo čisté ako sklo. Vtesnal som sa síce z prava a to si nečakal a chcel si ma zavrieť ale zostal som celým autom na trati a zmestili sme sa do jedného prúdu čo je husté a papier by medzi nás nevošiel ale myslím že to bol z mojej strany manéver v rámci Fayr Play. Marko nás mal ako na dlani. A mohol ťa fúknuť z ľava ale už asi nechcel riskovať. ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Speedy: Slovakia si řádně odjel oba závody v první skupině " i když chybou organizátorů", takže bych mu rozhodně žádné body nebral.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
svejdik70
Příspěvky: 13
Registrován: 28.1.2013 19:10
PSN ID: svejdik70

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od svejdik70 »

Za mně zase špatně zajetá kvalifikace,1.kolo na jistotu,ve druhém na 1.mezičase o vteřinu lepší čas a v PlayStation pencle a ve třetím už jsem měl nervy,takže čas z prvního.Start do prvního závodu z poleposition ve 3.skupině a potom padesát minut jízdy o samotě-ale na prvním místě je to o něčem jiném než na konci:).Vteřinku po vteřince jsem si budoval náskok a v cíli 1.místo a 13vteřin k dobru.Do druhého závodu jsem startoval zezadu a jel jsem hodně,hodně opatrně.Propracoval jsem se na 5.místo a ztrácel 11 vteřin na čelo,tak jsem ve čtvrtém kole zajel do boxů.Když jsme se všichni vystřídali v boxech sjelo se nás pět a začaly krásné souboje.Škoda že po chybě odpadl Maxdrn.Sedmé až deváté kolo byl neskutečný závodní zážitek.Neustálé střídání pozic,ve čtyřech do Mulsane a jak už psali kluci s respektem.Slyšel jsem jak mi buší srdce,samozřejmě chtěl každý z nás vyhrát,ale zároveň jsme nechtěli poškodit auto soupeře,prostě neskutečnej adrenalin.Díky za to Redjousi,Vratime a Hanzi.Těším se na Suzuku.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

máte někdo foto výsledků závodů 2.skupiny ??
Mám rozpracované výsledky a teď i neplánovanou přestávku od tvoření :roll:
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

Škoda, že sem v 1. závodě 1. skupiny vymlátil polovinu jezdců jen tim, že sem nechtěl zavřit na vyjezdu dereka a bohužel sem si nevsim, že mi to trochu vic ujelo ke zdi...vsechno spatne.. :D

V 2. závodě mi klasicky ubyl výkon z 397 na cca 385 koní, takže i když v posledním kole sem neudělal žádnou větší chybku (maximálně jsem moh bejt tvrdší v držení stopy nebo brzdění), tak sem se sotva udržel pytle.

Čekal jsem to mnohem lepší, ale můžu si za to sám 8-) :(
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od mladaboleslav »

ahoj kluci duddy jel do pitu po incidentu naplno podle zaznamu ze zavodu mu sviti poskozeni ale neni znat na vykonu vozu jaky si mel demage duddy?jak to ze ti to jelo porad stejne?navic on nic nestratil naopak ziskal predjel sem ho az v sestem kole...ciste. proc by mel duddy tedy davat penalty hM?me se zda ze se tu nekdo snazi o neco neee moc hezkeho...
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

mladaboleslav píše:ahoj kluci duddy jel do pitu po incidentu naplno podle zaznamu ze zavodu mu sviti poskozeni ale neni znat na vykonu vozu jaky si mel demage duddy?jak to ze ti to jelo porad stejne?navic on nic nestratil naopak ziskal predjel sem ho az v sestem kole...ciste. proc by mel duddy tedy davat penalty hM?me se zda ze se tu nekdo snazi o neco neee moc hezkeho...

Mal som poskodene auto po narazu asi od brana. Svietili mi dve gulicky a auto v zakrutach podskakovalo. Do boxovej ulicky som nesiel na plno lebo ak ano tak by auto letelo skrz travu. A neviem o akych penaltach pises, mam pocit ze si nieco mylis!!! Ja som nedaval ziaden protest a ani som nepisal ze davam niekomu penalty alebo nieco podobne.... precitaj si moje prispevky este raz. Jedine co som pisal ze som bol omylo v druhej skupine. Ale nic o penaltach po nejakom naraze.
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

Dovolil sem si udělat pár foteček, jestli byste se neurazili
http://www.flickr.com/photos/84869146@N ... 1513232142
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
fury_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 30.11.2012 21:39
PSN ID: fury_CZ

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od fury_CZ »

prosim komisare aby skoukli replay 1 zavodu 2 sk. . jedna se o predjeti na konci rovinky pred indianapolis 10 kolo . jde o to ze se vedle mne nedostal po trati ale prez travu , minuly a predminuly kolo pred tim sem na stejnym miste jel vnejsi stopu a vzdy me tam brano predjel a potom me "zdrzoval" v technickych pasazich trati , rozhodl sem se proto jet stopu vnitrni a brano to nerespektoval a proste se na ten vnitrek nacpal .. v momente kdy me zacal predjizdet tak na pravo ode mne rozhodne nebylo misto na auto(natoz na corvetu z velkym zadkem ") . a pouzil travu aby se na to misto narval... vubec celkove brano jel jako prase a nebyl to jen muj nazor bezprostredne po zavode ...kamikadze styl ..
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

Karelpipa píše:Dovolil sem si udělat pár foteček, jestli byste se neurazili....
no to víš, že neurazili :mrgreen: vždyť k tomu konfigurace závodu přímo nabádá !!!
BtW; stále čekám, jestli švejdík něco nafotí... hoši ze 3.sv.skupiny nás navnadili povídáním o průjezdu Mulsane alá nascar a pořád nic :? :twisted:
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od mladaboleslav »

pro Duddy: To nebylo na tebe :) my dva sme si skvele zazavodili a myslim ze polovina jezdcu nam to muze zavidet ;) a to ze si jel omylem v 2.sk je mi lito...
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

mladaboleslav píše:pro Duddy: To nebylo na tebe :) my dva sme si skvele zazavodili a myslim ze polovina jezdcu nam to muze zavidet ;) a to ze si jel omylem v 2.sk je mi lito...

Ahaaa tak uz mam v tom chaozz :) a mas pravdu my sme jazdili bok po boku od startu az po ciel :)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

bylo přijato několik žádostí o prošetření incidentu. Zítra bude mít _MK doufím volno a koukneme na předmětné situace.

BtW; prý nikdo asi neudělal foto v cíli 1.závodu 2.skupiny - tak to dopočítám ručně podle replaye...
Omluvte prosím pár tisícinek rozdílu ve výpočtu.

BtW2: zveřejnění výsledků se trochu zpozdí v porovnání s předchozí praxí. Budu se snažit nahodit resultáty A.S.A.P. - THX
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

speedy píše:
Karelpipa píše:Dovolil sem si udělat pár foteček, jestli byste se neurazili....
no to víš, že neurazili :mrgreen: vždyť k tomu konfigurace závodu přímo nabádá !!!
BtW; stále čekám, jestli švejdík něco nafotí... hoši ze 3.sv.skupiny nás navnadili povídáním o průjezdu Mulsane alá nascar a pořád nic :? :twisted:
Já ti teda něco nafotím. :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
svejdik70
Příspěvky: 13
Registrován: 28.1.2013 19:10
PSN ID: svejdik70

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od svejdik70 »

Karelpipa píše:Dovolil sem si udělat pár foteček, jestli byste se neurazili
http://www.flickr.com/photos/84869146@N ... 1513232142
No konečně jsem tě Karle vyprovokoval,abys zase fotil.Jde ti to.Hezké momentky.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LE MANS (Sarthé) | 26.5.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

k problému Dudy a jeho chybném zařazené do druhé skupiny. Stát se to může. Jsme pouze lidé. Já souhlasím s názorem, aby Dudy dostal body jako by dojel 10tý v první skupině - stejně jako Karelpipa. Nikomu bych body už neubíral.
PIT line další prohřešky budeme řešit v následujících 3 dnech.
Zamčeno