SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Archív
TRIBAL66
Příspěvky: 26
Registrován: 11.1.2013 14:06
PSN ID: tribal661

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od TRIBAL66 »

ospravedlnujem sa ale dnes to nestíham
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

eddie píše:Ok...soupiska uzavřena...sice žádná odpověď na dotaz, ale to se nedá nic dělat.
.... příspěvek jsme dali oba najednou, neviděl jsem ten tvůj ...koukni na čas !!
BtW: na skydrive je všechno popsáno, škoda že tam jako admin nechodíš :cry: . Kvalifikace bude na 3 skupiny (rychlejší zápis a vyhodnocení)
Pro závod se sloučíme do dvou skupin, budou založeny 2 úplně nové lobby.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

...teď jsem dorazil s práce a šel se trochu rozjezdit ....na skydrive jsem ještě nekoukal....v práci jsem sondoval fórum a takové info by mělo být i na něm.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Lobby skupina 1: 1472-6681-3630-4561-7116
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

kvalifikační lobby 2.skupina
1472-6118-3701-4252-4056
admin speedy (_HR)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od osiwaru »

Lobby 3. skupina: 1472-6681-3716-3555-1720
osiwaru (_OSI)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Závodní lobby skupina 1:1472-6118-3744-3749-1502
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od Substance242 »

Dvojka preteká v 1472 6118 3787 3246 0003.
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od precho »

najskor gratulujem bednarom.
dalej sa ospravedlnujem niekomu za prve alebo druhe kolo druheho zavodu, chytil som piesok a otocilo ma to do niekoho, este raz velke prepac.
dalej podavam protest na pilota karelpipa za prve kolo v prvom zavode, rozbil mi zadne koleso.
Naposledy upravil(a) precho dne 3.6.2013 06:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

:D heh. Možná byses měl nejdřív vyspat. Nevim proč si na vyjezdu najednou ubral plyn, to sem teda fakt necekal. Jako bych to udělal schvalne nebo co?!?
Myslim, ze to byl ciste zavodni incident, ale pokud sem lagoval nejak vic, tak nevim jak to bude :?
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od Substance242 »

Moje replaye druhej skupiny (147 MB):
https://dl.dropboxusercontent.com/u/264 ... ka-2sk.zip
(ak spraví aj niekto iný, nevadí)

Za mňa skvelé preteky!

Ahoj o tri týždne, ostávate v Japonsku, či vraciate sa domov? ;-)
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od b0riz__SVK »

Ešte ani raz od začiatku som nebol taký zmechutený. Qualifikacia - v prvom meranom som toňotu rozbil, druhé tým pádom pokazené a ešte aj v tom som dal dole koleso, na tretie merane som už nemal silu... . Prvý závod - jednoducho, taká oťukávačka, ale doslovne. Každé dve kolá som si našiel niake miestečko kde som to oprel... . Druhý závod - každý druhy závod čo som išiel, dve tri zákruty... vueeej to bude dobre, udržím udržím, ďalšia zákruta.....poslednýýýýýý vueeeej a trápenie až do konca a.k.a. pleskáč na suchu predomnou. Hlboká poklona kto mal somnou strpenie. Na margo 8.kola ja drn a kolízia, prepáč MAXDRN, nebol to úmysel. Švejdíka som brzdil už asi štvrtú zákrutu, kde som ho aj nechtiac zatvoril čo som ihneď pochopil a cestu mu uvoľnil, ale vybehol som až na toľko že som chytil štrk a stočilo ma do vnútornej časti, tebe do dráhy. Prepáč.

Inak cele zle, vždy tvrdim že netreba sa hneď vzdavať, ale mám pocit že dnes som to mal zabaliť hneď po kvalde.

Edit to Substance: neviem, ale asi uvažujem nad predajom Toyoty "žlté čo", alebo strelím rovno cele PS? Takže asi pôjdem spať do EU :P

Pozerám, že Substance už pridal replaye tak sem mrsknem aspoň pár foto z druhej skupiny...
http://tinypic.com/r/i50tox/5
http://tinypic.com/r/33osiv6/5
http://tinypic.com/r/1hs76r/5
http://tinypic.com/r/30b1mv9/5
Naposledy upravil(a) b0riz__SVK dne 3.6.2013 00:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

Prvy zavod celkom fajn, kalerpipa predo mnou a branou za mnou cele preteky, tak ze nebol cas na odpocinok, 7 miesto beriem...

druhy zavod, prva zakruta pecka zo zadu od dereka, vykon uplne dole tak ze nasledoval PIT a potom time trial:(
Precho neviem kedy ale na cielovej rovinke som ta pustil, aj tak by si ma dal dole lebo som prezuval hned v prvom kole..

Derek: tu uz ani nejde o SORRY alebo nieco podobne. Pozrel som si pretek a isiel si velmi neskoro na brzdy, normalne nechapem ze nieco take dokazes urobit:( Kvaldu alebo hocijake preteky vies ist perfektne a hned v prvej zakrute mi das riadneho jeba zo zadu, ako je to mozne???

Posledna vec, ty si skoncil na bedni a ja posledny. Pytam sa ta, ma vyznam davat penalty? pomoze to k niecomu??? urcite nie.
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

Tobě možná ne, ale lidem, kteří skončili těsně za ním třeba jo :D
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Dneska jsem si prožil obě strany motosportu ( byť jenom virtuálního ) ...nejprve velké emoce a euforie, že mám na dosah možný skalp "Ufona ufonů" a potom během mžiku po svojí chybě a Derekově tečce velké zklamání, ale to tak někdy prostě je....nedá se nic dělat a nezbývá než se připravit a těšit na příští závod. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od Hanz.77 »

No tak já asi musim jezdit jen když my teče do baráku voda a máme vyhlášen kritický stav. Hned po skončení závodu u nás nastala evakuace herny a všeho co máme dole v baráku. Potok už teče po silnici a ted čekám jen kdy to vlítne do zahrady a do baráku. Jinak omlouvám se všem za ty mé lagy hned jak tady spadne voda tak to vyladim do původního stavu. A dnes když tohle vše pominu tak jsem spokojen. Kvalda 1.flek v druhé skupině. 1.race -7.místo(škoda toho lagu a následné kolize s Borisem a následně s Jardou). 2.Race - 3.místo (bomba). Díky Majkle. ;) Díky hoši. Skvělý race. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
svejdik70
Příspěvky: 13
Registrován: 28.1.2013 19:10
PSN ID: svejdik70

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od svejdik70 »

b0riz__SVK píše:...Na margo 8.kola ja drn a kolízia, prepáč MAXDRN, nebol to úmysel. Švejdíka som brzdil už asi štvrtú zákrutu, kde som ho aj nechtiac zatvoril čo som ihneď pochopil a cestu mu uvoľnil, ale vybehol som až na toľko že som chytil štrk a stočilo ma do vnútornej časti, tebe do dráhy. Prepáč. .
Borísku,dnes jsem měl formu,tak jsem si prostě počkal.V zrcátku jsem už jenom viděl jak jdeš do smyku a na mapce jsem viděl,že se vzdaluju i Maxovi,tak jsem si jenom říkal aj,aj ,aj.My měli s Maxem pomalý auto na rovinkách-ty jsi nám vždycky ujel a my tě dojeli zase až v technickejch pasážích.Suzuka je úzká,tady asi chtělo zpomalit a uhnout ze stopy.Já to znám,když mě předjížděj borci z GTarény:).Maxi škoda.U mě dobrej závod.Start ze třetího místa ve druhé skupině.Vítězství v 1.závodě a druhé ve druhém.Nikdy bych nevěřil,že je možné se staženým Weiderem-mimochodem pan Weider letos ve dvaadevadesáti letech umřel,se propracovat až na druhé místo.Ale dnes mi to šlo:).Díky všem za hezké souboje,zvláště Hanzovi.Ahoj v Motegi.Mám radost,že jsem vybojoval dobré body pro GTarenu-a taky teda pro sebe.
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od b0riz__SVK »

Hanzi ani nehovor, som sa ťa vtedy normálne zlakol. Vyjazd zo zákruty, idem hneď mimo idealnu stopu - uvolňujem stopu a jak z warpu v star treku, zničoho nič zrazu ty zamnou a šupa.

JJ, Švejdik však to som aj robil 75% závodu, 20% som bol v boxoch a 5% som kontroloval rozmiestnenie štrku a bariér.
Jop, ucta pánovi Weiderovy :( , dnes mali tie vaše weidre v sebe všetky testosteronove prípravky čo vyrábali.
Naposledy upravil(a) b0riz__SVK dne 3.6.2013 09:06, celkem upraveno 1 x.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od derek »

No co k tomu dodat, letošní cup mě provází neskutečná smůla a to hlavně po startech, skoro vždycky se přimotám do nějakýho crashe nebo se s někym lehce ťuknu a auto letí z dráhy :( Po startu se vždycky snažím urvat pár pozic, ale to se z nějakého důvodu vůbec nedaří.. Ve spa 2. závod ťuk do boku a těch pár pozic, který jsem získal šli do kytek, daytona 2. závod, start se povedl, ale zase hned lehkej ťuk do kufru a jen tak tak jsem to srovnal a pak ve druhém kole nezaviněný crash, na nurbu to byl po startu prostě masakr, ale téměř bez následků, sarthe nezaviněný crash v prvním kole a teď suzuka 1.závod vypadalo to hodně nadějně no ale 22. kolo, edddie v hodinách ve 130R sice to ustál, ale z nepochopitelného důvodu překřížil trať a já to do něj sanozřejmě narval. Z počátku jsem přes kouř nic neviděl, pak jsi vyjel z kačírku přímo doprostřed dráhy já to teda strhnul vlevo, ale to už nebylo nic platné.. Tyhle crazy úhybný manévry jsem docelo dlouho trénoval, ale auto tak rychle prostě nezatočí i když s tím vyloženě trhnu, co jsem se díval kolikrát na Majkla tak reakce vozu je téměř okamžitá a kolikrát mám pocit, že ta hra ten okamžitej grip ani nestíhá pobrat nechápu.. :D No prostě už je toho moc a ne a ne se toho zbavit, bere mi to aspoň teoretickou šanci vyhrát cup, ale to je závodění..

Dudy: jeden veterán kdysi říkal, že pokud nestíhá tak musí trochu víc riskovat a z toho pramení tyhle školácké chyby. No a jedna taková přišla po startu a všem, kteří odemě dostali demage se omlouvám. Za tenhle Grossssjeanovskej style si zasložím penalty! Ještě teď mám otevřenou hubu, že jsem v tom závodě dojel třetí, jj kdybych se nikam necpal, mohl jsem bojovat o výhru, ale po bitvě každý generál. V dalších závodech už nebudu takhle zbytečně riskovat, protože už je to stejně ztracený.. :oops:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Dereku nebylo to nepochopitelné překřížení dráhy ( tak to vidíš ty a ostatní v záznamu ) byla to urputná bitva udržet auto v přímém směru a "neohrožení jezdce za sebou tím že budu stát na štorc přes celou trať" a to se nakonec povedlo, ale při výjezdu z kačírku " nešlo to zaflekovat na trávě, to by byl právě ten ŠTORC " se auto stále chovalo obrovsky nestabilně a šmyklo se do prava....doufal jsem, že to vše v pohodě uvidíš a zásadně spomalíš a předjedeš mě....k spomalení moc nedošlo a úhybný manévr se ti nezdařil....byla to velká škoda...neb jinak by nás oba bedna neminula....za ztrátu pozice se ti omlouvám, ale vinu za vzniklý crash určitě neberu 100% na sebe. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Zamčeno