SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Archív
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od derek »

Eddie pořád jsem se držel na pravé straně a po přejetí dýmu z tvého auta jsi byl na levé straně a mé očekávání bylo, že tam taky zůstaneš a tudíž důvod ke zpomalení nebyl. Překvapilo mě, že auto začalo směřovat do mé linie a s tím už se nic dělat nedalo. Vina je z 99% na tvé straně, ale co jedeme dál.. ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od markoduno »

jak tak koukám, tak to bylo docela výživné. No nic.
Zatím registruji 2 protesty:
Precho vs Karelpipa - 1 závod - 1 kolo
Bális vs Derek - 2 závod - první zatáčka
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od SJ.sprint »

pojmy a dojmy "japonskeho pekla" :-)
1 zavod probihal hodně na nervach.Nejdřiv nedobržděni Kuby mělo za nasledek poškozeni zadni napravy.Druhy crash s poškozenym balisem.Věděl jsem že je poškozeny a jel jsem opatrně a myslel jsem že ma dost mista ale ani to nepomohlo-takže po rozechvěni balisoveho GTčka KO předni leve napravy a ještě to zezadu napalil Chudak Kuba,ale i ten byl předpokladam již na nervach :D . No a třešničkou na dortu a pokračovani smůly bylo malo dotankovaneho paliva takže v poslednim kole do boxu pro 5 litru.Nebyt těch zbytečnych karambolu, ktere mě take vyvedli z miry ,tak jsem měl na lepši než na 12 misto.
2zavod: To už jsem se předvedl. Start ok. Vyjezd z prvni zat. 2 misto za Kubou.Ve 4 kole jsem se dostal před mladšiho jezdce poděbradkateamu (K98) a za par koleček mě,samozřejmě předjel Majkl a chvilkama se mi podařilo držet za nim a dokazal jsem bezchybně dojet na 2 mistě- což je super ;)
PS: JEDNA TAKOVA MALA POZNAMKA: koukal jsem na zaznam na ten karambol v 1 kole 2zavodu. Dudy a Derek měli stejně poškozeny motor ale Derekovi prakticky vubec neklesl vykon a s poškozenym motorem a levym přednim zavěšenim měl na na konci dlouhe rovinky přez 240km a Dudy sotva 190 a ten pokles vykonu u Dudyho byl znat a musel do boxu. Ale Derek jel dal a dokonce vyjel si třeti misto,co ž je samozřejmě dobry...ale nejak mi to hlava nebere ?!?
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

závod ve 2.skupině - to je naprostá pohoda a klídek. Zapomeňte na nějaké stupidní "musím vyhrát celý šampionát" nebo "když nepředjedu hned, tak jsem bez šance" a podobný zhovadilosti.
Po nezvládnuté kvaldě jsem začínal 1.závod z konce startovního pole a velmi pomalu se prokousával dopředu. Nikdo přitom nedostal ránu, nikdo nebyl ode mne poškozený - prostě to jde !! Strategie dvou pitů se ukázala se "Z´06" jako vhodná. Po prvním pitu jsem měl před sebou volno a mohl jet slušné tempo. I předjíždění bylo díky lepším pneu snažší.
V posledním kole jsem dotáhl vedoucí dvojci a vše vypadalo goodly... Jenže GT5 opět nezklamalo, při jízdě "těsně za někým" opět nesmyslně a neřízeně ubralo přítlak a já vypochodoval do písku bez šance auto nějak udržet na dráze. A to i přesto, že tento bug hry znám, brzdil jsem opravdu včas a jel do zatáčky o poznání pomaleji. THX PD...
--------------
2.závod byl trochu odlišný. Nebyl čas čekat s předjetím soupeřů. Bylo potřeba přibrousit lokty o trochu víc. A jde to, opět jsem nikoho nepoškodil, neposlal do písku apod i přesto že se opravdu první kola jela ostřeji.... Soupeři pak začali postupně lehce mezi sebou kolidovat, občas někdo nabral písek do chladiče a cesta vpřed se otevřela skoro sama. V půlce závodu jsem měl dostatečný náskok, který už nebyl problém v klidu kontrolovat a závod dokončit.
--------------
Mám ze včerejška dobrý pocit a to hned ze dvou důvodů:
- podle vyjádření pilotů se závod ve větším počtu lidí na dráze líbil. Proklamované brutální lagování se nekonalo.
- V cupu zůstalo hodně pilotů, kteří dokáží zajet několik po sobě jdoucích zatáček "bok po boku" a přesto nedojde k poškození!! Paráda, mám z vás lidi fakt radost ;) jen tak dál a těším se už teď za tři týdny na Motegi....
BtW; tady chci na bednu, a není to nereálný....
giggso
Příspěvky: 31
Registrován: 24.1.2013 19:24

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od giggso »

za to ja v 2.preteku hned v prvych zakrutach som dostal zopar stuchancov, a som nechapal, obidva predne tlmice v pr...li.
S vykrutenym volantom som odjazdil 7 kol. Po navsteve boxov to bolo trochu lepsie, ale ovladanie volake divne, som to ledva ukociroval.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od ToyRipper »

SJ.sprint píše:pojmy a dojmy "japonskeho pekla" :-)
1 zavod probihal hodně na nervach.Nejdřiv nedobržděni Kuby mělo za nasledek poškozeni zadni napravy.Druhy crash s poškozenym balisem.Věděl jsem že je poškozeny a jel jsem opatrně a myslel jsem že ma dost mista ale ani to nepomohlo-takže po rozechvěni balisoveho GTčka KO předni leve napravy a ještě to zezadu napalil Chudak Kuba,ale i ten byl předpokladam již na nervach :D . No a třešničkou na dortu a pokračovani smůly bylo malo dotankovaneho paliva takže v poslednim kole do boxu pro 5 litru.Nebyt těch zbytečnych karambolu, ktere mě take vyvedli z miry ,tak jsem měl na lepši než na 12 misto.
2zavod: To už jsem se předvedl. Start ok. Vyjezd z prvni zat. 2 misto za Kubou.Ve 4 kole jsem se dostal před mladšiho jezdce poděbradkateamu (K98) a za par koleček mě,samozřejmě předjel Majkl a chvilkama se mi podařilo držet za nim a dokazal jsem bezchybně dojet na 2 mistě- což je super ;)
PS: JEDNA TAKOVA MALA POZNAMKA: koukal jsem na zaznam na ten karambol v 1 kole 2zavodu. Dudy a Derek měli stejně poškozeny motor ale Derekovi prakticky vubec neklesl vykon a s poškozenym motorem a levym přednim zavěšenim měl na na konci dlouhe rovinky přez 240km a Dudy sotva 190 a ten pokles vykonu u Dudyho byl znat a musel do boxu. Ale Derek jel dal a dokonce vyjel si třeti misto,co ž je samozřejmě dobry...ale nejak mi to hlava nebere ?!?
Ad POZNAMKA: Sergeji to bude tim, ze ty jsi videl u Dereka poskozeny motor, ale on jej poskozeny nemel.
Tvuj replay to zaznamenal pravdepodobne jinak... Muzes to potvrdit Dereku?
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Toy...poškození u Dereka jsem viděl i já a Bális.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Promotére občas tvé vyjadřování vůbec nechápu " Zapomeňte na nějaké stupidní "musím vyhrát celý šampionát" nebo "když nepředjedu hned, tak jsem bez šance" a podobný zhovadilosti. " ....za sebe musím napsat, že si jízdu v první skupině plně užívám a i když závod nakonec neskončil podle mých představ, tak jsem žádnou stupiditu a zhovadilost okolo sebe nezaznamenal, že někdo má ambice vyhrát celý cup beru jako naprostou samozřejmost....a to, že tu ambici nemůže mít každý je asi celkem logické.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od ToyRipper »

eddie píše:Toy...poškození u Dereka jsem viděl i já a Bális.
Chapu, ale videl to i Derek :?: :?: :?:
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od mladaboleslav »

Ahoj kluci,no Q nervy a zavod 1? kdyz sem koukal na rep. kuba mi tam zalagoval jak svin... a vystrcil me ven takze ko hned v prvnim kole a jestli se to stalo jen me a nikomu jinemu tak i tak bychom na to meli brat zretel pac se to muze priste stat i vam....krucipisek :( jinak teda dobry kubo ten banzai upaloval na tech rovinach ze sem byl az chvili nervozni :)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od eddie »

Mrázku ten lag je vidět i u mne v záznamu a Kuba v tom byl opravdu nevině....leda by se zaneslo do pravidel, že každý je zodpovědný za svůj net a lag. :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak hoši já se k tomu také musím vyjádřit v poslední době nám s hanzem spad o dost upload možná to je tím deštěm nebo se jen hla anténa každopádně až přestanou vodní smrště tak se na to podíváme...Závod 1 byl pro mě katastrofa jen to že jsem dojel poslední jak tady psal mrázek že jsem mu zalagoval tak to je možné a sorry za to… to jsem nevěděl že jsi vylít díky mě u mě to vypadalo jako když nedobrzdíš ale tuto zatáčku nedobrzdit to snad ani nejde :D a dostáváme se k Sergejovi moc moc moc velká omluva to druhé kolo jsem nedobrzdil ty události se tam nějak špatně sešli trochu tomu asi napomohlo jak tam mezi vás vjel precho73 a tím pádem začali všichni brzdit dřív a já jsem precha v tu dobu nezaregistroval nebo takhle nevěděl jsem že se tam něco děje a nečekal jsem že zabrzdíte takto brzo ale stejnak je to moje vina protože řidič má vždy čekat všechno ;)
No a závod 2 byl super .to je vše…
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od SJ.sprint »

Kuba98 píše:a dostáváme se k Sergejovi moc moc moc velká omluva to druhé kolo jsem nedobrzdil ty události se tam nějak špatně sešli trochu tomu asi napomohlo jak tam mezi vás vjel precho73 a tím pádem začali všichni brzdit dřív a já jsem precha v tu dobu nezaregistroval nebo takhle nevěděl jsem že se tam něco děje a nečekal jsem že zabrzdíte takto brzo ale stejnak je to moje vina protože řidič má vždy čekat všechno

Každy potřebujeme nejake zkušenosti,někdo miŃ nekdo vic ,ale každa je dobra...Prostě smula a jak řikam- zkušenost navic. Ono to pak všechno vyvrcholilo z rozbitym balisem ktery mě deklasoval přez předni zavěšeni a ty si to už neubrzdil take...Ale my se Balise nebali se :lol:
Ale jel si dobře Kubajs, ten Lexus tahnul na rovinkach jak utrženy... Ve druhem zavodě jsme si take dobře davali škoda že s neudržel to tempo ale asi to s tim Bandajem nebylo jen tak a v zatačkach byl docela pomaly... Ja jsem si zas ve druhem zavode dal se dokupy a vyjel jsem si krasne 2 mistečko ...RESPECT ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od derek »

jen jeden zaves, motor byl ok, sice se s tim nejelo moc dobre, ale dalo se to..
mladaboleslav
Příspěvky: 12
Registrován: 20.10.2012 23:19
PSN ID: mladaboleslav

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od mladaboleslav »

eddie píše:Mrázku ten lag je vidět i u mne v záznamu a Kuba v tom byl opravdu nevině....leda by se zaneslo do pravidel, že každý je zodpovědný za svůj net a lag. :o
Eddie,preci nikdo nerika ze je to kubova chyba slo o to ze,kdybych si mel vybrat mezi dojetym zavodem na desate pricce kde me da lag za usi a zavode plny predjizdeni a plechu na plech a skoncit posledni po karambolu tak si porad presto vyberu ten druhy zavod i kdybych mel byt posledni.Tim myslim ze radsi bych priste jel v mene lidech uz kdyz sami vidite ze to blbne...sam si rad take zajezdim kdyz je lobby plna ale nejde tooooooooo....uz nase babicky to vedeliiiiii :D stane se to nekomu z vas a probehne vam v hlave prave to co tu pisu...
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od derek »

a jak uz sem tu jednou psal gtcup nepovazuju za stupidni a u nekterych nechapu jejich "pro zabavu" a podobny nesmysly. Tady by melo jit predevsim o soupereni a o snahu urvat co nejlepsi pozici a bojovat, jen pro zabavu si kazdy muze jezdit na arene nebo ve free lobby protoze tam o nic nejde.. nic proti arene ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od speedy »

kvalifikace
kvalifikace souhrn
1. skupina:
1.sk 1.závod výsledek
1.sk 2.závod výsledek
2.skupina:
2.sk 1.závod výsledek
2.sk 2.závod výsledek

hodnocení webteamů: (aktualizovat o pentle)
vždy top5 z teamu
přehled použití vozů: (doplněno)
použité vozy
-------------------------
bodování dosud není aktualizováno.... (penalizace nezahrnuty)...rychlý odkaz
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od DudySVK »

derek píše:a jak uz sem tu jednou psal gtcup nepovazuju za stupidni a u nekterych nechapu jejich "pro zabavu" a podobny nesmysly. Tady by melo jit predevsim o soupereni a o snahu urvat co nejlepsi pozici a bojovat, jen pro zabavu si kazdy muze jezdit na arene nebo ve free lobby protoze tam o nic nejde.. nic proti arene ;)
Derek tak to suhlasim ale snahu urvat co najlepsiu poziciu kde poskodis auto inemu hracovi tak to asi nebude to najlepsie zavodenie no nie? Fajn ty si urval lepsiu poziciu a ja som mal pretek v haji. Ono bude mozno lepsie hrat pre zabavu a bez kolizii ako hrat nieco na 100% a dufat ze mi niekto zavod neposerie hned v prvej zakrute. V tomto sampiku uz som bol zostreleny asi 4 krat ked nie viac a hrajem dalej, nedavam protest a tak isto aj ja som uz niekoho trocha postrcil ci vytlacil. Ale nikdy to nebola snaha urvat co lepsiu poziciu na ukor rozbiteho hraca ktoreho som predbiehal... aj ja beriem tento sampik ako kazdy jedeb co som hral snazim sa co najviac ale ked kazdy druhy zavod to od niekoho dostanem tak to ma moc nebavi...
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od branoeso1 »

Nóó pekná debata. Keď tak na to pozerám asi tu nemám čo pohľadávať. Ono som najprv myslel že to máte ako koníčka ale asi som sa mýlil a pre niekoho to je životne doležité a zábava ide bokom. Ale ani Vám to nezazlievam lebo mladí chalani majú iné prijority a mi 40ciatnici si vybíjame adrenalin aj niekde inde a ja určite nežijem len pre GT. Nejsom Magor. To pochopíte neskor. Ale to je na pokecanie si osobne len ako písať tu román. Preto Vám prajem teda Derekovi a Michalovi úspech v GT Academy a potažmo v reálnom Racingu keď sa presadíte. Bola by to fakt paráda. ;)

Teraz ale ku včerajšku keď som pozrel replay je jasné že Eddie mal pravdu s tou miestnosťou(neodtestovali sme 14 a lag bol na svete). Chcel som najprv smerovať na Dudyho poškodenie zadného závesu ale je jasne že to celé začalo ešte za ním od Dereka ale to je už ako som čítal prediskutované a Derek priznal jasnú chybu. No nič stane sa. Snažil som sa odjazdiť koľko to šlo ale neustále mi ustreloval zadok tak som šiel do pitu. Nasrala ma akurát tá vec s benzínom v prvom Race. Došiel mi pred130 a prišiel som našťastie len o jeden flek. V globále som si fajn s niektorými zazávodil "pre zábavu"
Uživatelský avatar
Karelpipa
Příspěvky: 55
Registrován: 4.6.2012 09:45
PSN ID: Karelpipa
Bydliště: Praha

SUZUKA Circuit | 2.6.2013 19:30

Příspěvek od Karelpipa »

my s Toyem jsme měli stejnej čas kvaldy?
(moje) Konečné výsledky GT Cupu 2013 ke stažení zde:
http://ulozto.cz/xb8sjsKs/gt-cup-2013-k ... ofiziel-7z
Různě možné tabulky, koukněte, fanděte.

Nebo zde (pouze koukat):
https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing
Zamčeno