s Braňom na Slovakiaringu

debata o všem možném
Odpovědět
TRIBAL66
Příspěvky: 26
Registrován: 11.1.2013 14:06
PSN ID: tribal661

s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od TRIBAL66 »

Boli sme pozrieť na SLovakiaringu Braňo mi robil navigátora a niekedy aj chlapíka od telemetrie :D

http://www.tuningzoznam.sk/clanky/52/ne ... kia-ringu/
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od eddie »

Hezké video....člověk může jen tiše závidět, moje Octavia TDI by se tam pohybovala jako dinosaurus. :o

Koukal jsem, že ty ostatní měly minimálně o 100 PP bodů méně. :)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od novcze »

na Slovakiaringu se mi líbí, že na to jdou prostě se vším všudy včetně půjčovny závodních aut ... zatímco v Brně je prd, tam můžu tak akorát krosit se svou plečkou, kterou jsem koupil na ježdění hlavně po městě, kde byl hlavní parametr dobré zdolávání obrubníků při parkování, aby z toho auta při tom nic neodpadlo (jak už jsem několikrát viděl na jiných) a takové auto prostě není na okruh, v podstatě nemá cenu to ani zkoušet ... na Nurb je to daleko, tak si možná udělám výlet na Slovakiaring.
TRIBAL66
Příspěvky: 26
Registrován: 11.1.2013 14:06
PSN ID: tribal661

s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od TRIBAL66 »

eddie a to Porsche malo tak o 200 pp viac :lol: nečakal som že to bude take dobre na odreagovanie. len keby tie pneu a brzdy nešli do prdele. Pneu vyzerali celkom slušne ale taký ten povlak bol vidno ž eišiel dole. Spotreba na moje prekvapenie išla len tak na 16 litrov a to som ho točil do 6000. nejaký lahký tuning by to ešte znieslo :)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od SJ.sprint »

No když mi pujčite tu svoji Corvetku tak jedu hned ;) Jinak fakt moc pěkny !!!
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od Redjous75 »

Parádní. Máš to i pěkně zpracované a takový den jen prostě bomba. Osobně se mě po Sovakia Ringu poštěstí zatím jezdit jen ve hře GTR2, ale reál je reál prostě paráda. Vždycky když to vidím tak mám chuť sednout a jet se taky projet :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od Substance242 »

Dám to sem...

Video z mojej jazdy v Porsche GT3 na Slovakia Ringu:

https://drive.google.com/file/d/0B8x9TK ... sp=sharing (asi 90 MB, nespracovaný súbor ktorý som dostal)

Nie je to pravdaže nič extra - prvýkrát v takom aute, prvýkrát na Slovakia Ringu... Síce som si dopredu pozrel WTCC onboardy, ale presne ako na Nordschleife som všetko zabudol, a potreboval by som takých 20 kôl aby som sa čo len priblížil nejakým limitom auta či trate... A ešte z môjho skvelého atmosférického Swiftu Sport som zvyknutý točiť, točiť, točiť, s týmto Porsche som mal ale radiť hore skôr... Stálo to za to, ale fakt by som potreboval viac času. Veď aj v simulátoroch mi trvá tak hodinu kým začnem rozumieť čo sa deje. :-) Inak inštruktor aj firma super, aj preto ma vnútorne trošku serie, že som nešiel lepšie. :-)

http://www.procarmotorsport.com/slovak/
(Skúsil by som aj Mustanga, ale ako skúsený simracer som tušil, že na prvý pokus by som si naložil priveľa.)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od osiwaru »

Sem koukal, na jejich web a říkám si celkem solidní ceny :lol:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

s Braňom na Slovakiaringu

Příspěvek od Redjous75 »

Jo vždyť už jsem to taky psal.Stačí se domluvit a mohli bychom tam zajet se projet.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět