Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Archív
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od eddie »

....trhání obrazu jsem zaznamenal pouze u Kapsica, ale to že lobby nebyla good nám naznačovaly pneumatiky...mělo se prostě udělat lobby kde by vše šlapalo jako vždy...na závod čekáme dva týdny, takže deset minut by jsme ještě určitě vydrželi. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od balis »

Včera to bylo celé nějaké pokakané.Začalo to kvaldou,kdy jsem s hrůzou zjistil,že se neohřívají gumy....říkám,no nic,snad to tak mají všichni.Když je přebrousím dvě kola,tak na to ještě mám zbývající dva pokusy.První nic moc,druhý byl rozjetý dobře,ale udělal jsem chybu,zabalil to a čekal,jak skončím.Šesté místo jsem vzhledem k okolnostem bral.Pak vznikl chaos ohledně řazení na startu.Koukám,jak mě speedy předjíždí a říkám si,že to je nejspíš nějaká kratochvíle :twisted: :evil: :?: Ale bohužel jsme tak i odstartovali.Nechal jsem to být,aby jsme nezdržovali(nikdo jiný se neozval)Ta hra skutečně indikuje jiné pořadí,než jaká je realita.Speedyho bych s úmyslu v žádném případě neobviňoval,jen si to chce zkontrolovat před kým a za kým mám stát.To se myslím ohlídat dá. :lol:
Jinak závody dobrý.V prvním jsem si to dával s Prechem a se speedym a dali mi zabrat.Druhý závod jsem zajel dříve do pitu,abych se vyhnul provozu a vyjel jsem těsně za Toyem,se kterým jsme si společně s eddiem dobře zabojovali.Nějak se mi podařilo jim poodjet a soustředil jsem se na Precha,který to zkoušel bez pitu a dojel jsem ho až v posledním kole.Takže celkově spokojenost,bo jsem oba závody pojel eddieho s nebezpečným Weiderem. :mrgreen:
Báli se Bálise?
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od precho »

Pridam aj ja svoju trosku...
Pomala lobby sice bola pre vsetkych rovnaka, ale ked je clovek nauceny, ako sa auto sprava, je dost tazke sa za tri kola kvalifikacie naucit inemu spravaniu auta. Ale nakoniec 5. miesto, co bol pre mna uspech.
Prvy zavod - najskor ma rozhodilo poradie na starte. Aj som skusal nieco hovorit do hs, ale evidetne ma nebolo pocut. A kedze nikto iny nic nehovoril, tak som to nechal tak. Zavod fajn, dost som si zazavodil s balisem. Ale len do 11 kola. Neviem preco, ale mal som v hlave, ze do boxov treba ist v 12. kole. Tak som si povedal, ze pojdem o kolo skor a ze tym mozno ziskam nejaky cas. Az v boxoch som si uvedomil, ze zavod je na 35 kol a e som mal ist v 17. kole :) Chytil som na seba strasne nervy, ze aky som idiot a ze mam po zavode :) Tak ze skusim ist na tych pneu az dokonca. Lenze bol som tak rozhodeny, ze som sa vybural a musel som ist znovu do boxov. Takze 11. miesto, co uz :)
Druhy zavod - skusil som to bez pitu a skoro to vyslo. Balis ma dobehol tusim v predposlednom kole a Toy keby chcel, tak ma da na brzdy v poslednej zakrute :) Takze Toy dik za 4. miesto :)
svejdik70
Příspěvky: 13
Registrován: 28.1.2013 19:10
PSN ID: svejdik70

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od svejdik70 »

Už před závodem jsem věděl,že Laguna není můj šálek kávy.Tratˇhezká,ale mě prostě nejde.Jediný,co jsem si procvičil, bylo bránění pozice.Braňo díval jsem se na replay a máš pravdu,v tom druhém případě jsem tě zavřel ve chvíli,kdy už tvůj přední spoiler byl na úrovni boku mého zadního nárazníku.Za to promiň,v zrcátku mi přišlo,že jsi ještě za mnou a ještě jsem si při závodě říkal,že mě předjíždíš vystrkáním:).Ještě jednou pardon,ale nikomu se nic nestalo,takže snad v pohodě.Mé závody měly včera sestupnou tendenci.Před kvalifikací trénink u Hanze v lobby a čas 1:25.0 (a o časech ve své lobby ani nemluvím,ale tak to asi máme všichni).Později v závodě už jsem se těm časům ani nepřiblížil.První závod byl o bránění pozice,ale Weidery (a jejich piloti)a Braňo byli prostě lepší.Čtvrté místo a start do druhého závodu před všemi,co mě předjeli.Ve druhém závodě jsem zvolil defenzívní taktiku,nechal jsem se předjet s tím,že se za váma zkusím vytáhnout dopředu.Jel jsem na konci dlouhého vláčku a když jsem viděl,jak se to přede mnou mele,tak jsem jel v klidu,protože jsem si říkal no jo,ti se pobijou.Jenže před kopcem k poslední zatáčce měli kontakt obě Camara (jestli se nepletu) a Joshua jel smykem a už se zdálo,že to srovná ale znovu mu to ustřelilo a jel napříč tratí přímo do místa kudy jsem projížděl.Bleskové rozhodnutí zajet do boxů,ale k dovršení všeho se Joshuovo auto odrazilo vlevo od svodidla a znovu mě trefilo přesně ve chvíli,kdy jsem chtěl začít brzdit před pitem.Takže jsem zůstal zašprclej na mantinelu u vjezdu a už jsem věděl,že je po závodě.Prostě na špatném místě ve špatnou dobu.Potom jsem to už jen dokroužil s myšlenkama někde jinde,jen jsem nechtěl ztratit moc bodů na Hanze:))).
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od speedy »

Prozatímní výsledky nahozeny. Nejsou zohledněny případné penalizace.
K úplnému zpracování výsledků potřebuji znát, koho a kdy hra ve 2.skupině vykopla - nebo snad někdo udstoupil dobrovolně (RQ) ??
...............
BtW; oficiální cestou dosud nepřišel žádný protest :o Že by .... ?
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od b0riz__SVK »

Do prvého závodu som nenastúpil ja a čo som si všimol tak do druhého nenastúpil Laktibrada a mam pocit že nedokončil ani prvy.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od markoduno »

přiznám se, že přesně nevím, kdo a kdy odešel, vypadl či odstoupil. Dnes mrknu na replay a dám vědět.
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od joshuabaraka »

přiznám se.... z obou závodů jsem odstoupil dobrovolně :evil: chjoooo. většího nerva jsem ze hry v životě neměl. zklamal jsem sám sebe. :o
kvalifikace spokojenej, pole ve druhé skupině považuji za obrovský úspěch, jelikož Laguna je nyní mou opravdu nejméně oblíbenou tratí. :?
První závod, dokud jsem nepotřeboval do pitu, probíhal velmi dobře. Držel jsem první místo a náskok pár vteřin už od startu zůstával jakžtakž neměnný. V první zatáčce po cílové "rovince" , nevím kolikáté kolo, málem nedobrzdil karelpipa myslim, načež vyskočil, trochu mě to vyděsilo, ale přežil jsem. Přišel čas tankování... jako bych to nečetl - dejte si pozor ať si neodmáčknete palivo v tý nájezdový zatáčce! - stalo se :oops: Takže jsem pokračoval bez paliva co to šlo, náskok se díky lehčímu autu zvyšoval. Druhý pit pro palivo, kupodivu jsem si ho neodmáčkl i když jsem myslel, že v tý ostrý stojim a nikam nejedu. Tankování přes 50 litrů dle rady ufona bylo asi trochu moc, co ale bylo horší, zaboha mi to nešlo naklikat. Musel jsem to tam dávat po jednom litru, nepochopim!!! Než jsem nastavil, kolik potřebuji, tak si mechanici stihli dát cígo a ostatní soupeři zatím ujeli. Brý... pokračuji dál. Před koncem závodu jsem se dostal aspoň za Jardu, souboj o pozice v šampíku. Mám lepší gumy, bez problémů ho stahuji. Času dost. Poslední zatáčka před cílovou rovinkou a auto ne a ne brzdit, strhnul jsem to na vnitřek a pokračuji jak střela do písku načež s sebou vyvážím Jarina do kačírku. moc promiň, nechtěl jsem to tak.... auto ani nebrzdilo ani nezatáčelo. shit. Nechtěl jsem být takovýmto stylem před Jardou, tak jsem to odstavil, snad to bylo v limitu abych měl body aspoň za poslední místo.
Druhý závod už si moc nepamatuju, měl jsem rudo. Jen vím, že byly souboje plech na plech. Pak jsem v zatáčce po corkscrew dostal šťouchanec do písku, snaha zvládnout auto vyústila v billiard a když jsem viděl jak to odnes svejdik, bylo mi smutno. V tu chvíli nás v depu bylo snad 5 :D Někdy později jsem asi vyjel trochu do písku a další tak 3 zatáčky jsem se kvůli adhezi vůbec nevešel do zatáček, totálně nedotáčivý boby. Auto jsem odstavil a šel do sprchy. To asi žádnej bod nebude, tolik jsem toho zas neodjel.
Jo, a to nezmiňuji problém s připojováním do lobby. Nervy.... restart, jinej profil, cache, přeposlání auta, restart routeru atd.
A to jsem se celkem těšil...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od speedy »

joshuabaraka píše:....chjoooo. většího nerva jsem ze hry v životě neměl. .
Tak zatím vedeš Lagunovou hitparádu :o , to není popis průběhu závodu - to je scénář na horor z prostředí simracerů :roll:
Snad bude platit okřídlené rčení: "co nezahubí to posílí" .... čeká nás už teď v neděli ještě větší masakr, závod kde se dá čekat největší fullkontakt z celého GTcupu :!: Tak pevné nervy! HSR a vjezd do pitu na sjetých pneu a hlavně výjezd z pitu na HSRrevers - to bude nářez....
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od eddie »

Joshi jako fejeton je to super, ale zážitek v závodě to musel být na prd, taky jsem v závodě párkrát zauvažoval, že to odstavím. :o lobby si v neděli dělaly co chtěly. :evil:
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od markoduno »

zde je report nedokončivších z obou závodů 2 skupiny:

1 závod :
b0riz_SVK ........ nenastoupil (bez bodu)*
Karelpipa ......... disconnect nebo odstoupil ve 3 kole**
Laktibrada ........ odpojil se ve 14 kole (bez bodu)***
Joshua ............ odstavil vůz ve 31 kole (body dle pozice)

2 závod:
Laktibrada nenastoupil, protože ho to stále kopalo (byl v místnoti, ale nenastoupil, protože byla jasná předtucha disconnectu
Joshua ........... odstavil vůz ve 13 kole (bez bodu)

* b0riz_SVK měl problémy se synkem a nestihl start
** Karelpípa jel poměrně chaoticky. Několik zatáček mu nevyšlo , pak ťukec na LZ kolo, pak sám náraz na PP kolo. Nevím, zda ho ho to koplo a nebo "vytáhl" kabel od netu.
***U laktibrady jsem v prvním závodě sledoval průběh, zda nešlo o disconnect. Najel do pitu, auto zastavilo, ale neprobíhala žádná akce. Výměna pneu, tankování - nic. Laktibrada dle mého ani nestiskl tlačítko pro akci a po chvíli se prostě odpojil. Proto bez bodu
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od speedy »

díky za info, zítra zkompletuji výsledkový servis ať máme před nedělním závodem (HSR) jasno...
Jen připomínám: HSR je poslední dvoj-závod, kde se pojedou kvalifikace.... v posledním závodě (NURB) nasazení simracerů do skupin určuje průběžné pořadí v tabulce ....
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od laktibrada »

Kluci ja som mal prvy zavod RQ, do druheho som ani nenastupil, nie to este aby som sa snazil pripajat :)

Tesil som sa ale potom sme neuveritelne dlho riesili aby to vsetkym klapalo a nikto nikomu neloadoval. A to som uz pomaly pritom sedel hodinu bez toho aby som krutil volantom :) a ma presla nejako chut...
Inac kukam na vysledky a tusim som realne normalne odjazdil 2 zavody :D zvysok bol bud RQ alebo DNF. Hrozneeee
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:zde je report nedokončivších z obou závodů 2 skupiny:
Výsledky aktualizovány. U Karlapipy zatím uvádím RQ (bez bodu).
Joshuabaraka si asi vyžere kýbl smůly až do dna :? - pro zisk bodů je v propozicích daná povinnost odjet 80%délky závodu. ( 40*0,80=32) Odstoupil ale v 31.kole, je tedy i zde bez bodu...
---------------------------------
v propozicích se píše: 11. Bodování
V případě odstoupení ze závodu z vůle pilota (RQ) rozlišujeme následující případy:
C) V případě, kdy pilot z vlastního rozhodnutí nedokončí závod a závod přitom neopustí, získá body pouze v případě, že odjel minimálně 80% celkové vzdálenosti závodu předepsané propozicemi.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od markoduno »

tak tomu se opravdu říká MÍT PECH. :(
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od joshuabaraka »

sodoma gomora! :lol: tady vidíte, že se nikdy nemáte vzdávat ;) aspoň jsem vám dal šanci :twisted:
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od precho »

Joshuabaraka si asi vyžere kýbl smůly až do dna :? - pro zisk bodů je v propozicích daná povinnost odjet 80%délky závodu. ( 40*0,80=32) Odstoupil ale v 31.kole, je tedy i zde bez bodu...
Nebol zavod na 35 kol? (35*0,8=28)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od speedy »

FUUUUUUUUUUUUUU...............
Díky za nápovědu, jasně že byl :!: :!:
Okamžitě opravuji a předělávám výsledky.... THX, THX, THX, THX, THX,
Stydím se :oops: :oops: :oops:

edit: opraveno, body zahrnuty do souhrnu výsledků.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od markoduno »

PRECHO - díky moc. Je vidět, že se blíží závěr sezóny a tak nějak nám dochází síly. ;)
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Laguna Seca Raceway - 13.10.2013 -(35/25 kol)

Příspěvek od precho »

markoduno píše:PRECHO - díky moc. Je vidět, že se blíží závěr sezóny a tak nějak nám dochází síly. ;)
V pohode. Mne to len nejak nesedelo :)
Zamčeno