High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Archív
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od ToyRipper »

Speedy uprimnou soustrast a hlavu vzhuru! Mel jsi to prima natrenovany a bedna byla jasna. Skoda, ale jede se dal.

Ja v tomto zavode vsadil na strategii a nikam to nehnal. Prvni zavod se vyvijel OK az do okamziku kdy zustal Brano stat napric trate uprostred sikany. Nebylo kudy jej objet a totalka ve 13 kole. Stategie preplanovana a nezbylo nez dojet 27kol na druhejch pneu. Porod. Myslim jsem dojel sedmej coz povazuju za uspech.
Druhy zavod uz to klaplo a s Dudym jsme to rezali az dokonce. Posledni kolo jsem osolil a pokusil se Dudyho setrast, nezadarilo se a vypytlil me asi 50m pred cilem. I tak super zavod, Zondice drzela parada a na vyjezdech to bylo jak na ploche draze. Jdu se psychicky pripravovat na Schleife.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od branoeso1 »

eddie píše:Tak po prohlédnutíí záznamu prvního závodu...musím konstatovat, že nebýt Speedyho fópá v nájezdu do boxů a náslédném disconectu pro výpadek proudu, tak by nejspíš pořadí na prvních dvou místech vypadalo trochu jinak. :o

Jj to máš pravdu bol som zo Speedym v tréningu a mal to pekne vyšpíglované, ale mal by čo robiť s Fordom aby sa chytil hlavne na konci stintu a do Fordu stačilo naliať 28 l a v poho sa utrhnúť po pite. Škoda toho našeho kontaktu kde ma to odhodilo na zvodidlá a bolo po stratégii. Volant krížom a len som sa modlil aby mi zadok neustrelil a samozrejme ustrelil a v tom najhoršiom mieste kde nie je výhľad do zákruty a aj keď som sa snažil okamžite pratať z cesty tak Toy to schytal (sorry).
V tom druhom som podobne dopadol s Pavlom teda s tým rozdielom že po pozretí replayu to bola moja chyba kde na výjazde sa mi auto cuklo v pravo a drcol som do Pavla a ťukol som o zvodidlá a bolo po srande. Verím tomu ale že keby sme sa zohrali v tréningoch(v príprave) všetci tak ako sme boli napr. v závode tak by to boli pekné preteky o stratégii. Tie zbytočné karamboli všetko skazia. Čo už=> tak nič vidíme sa na Nurbe. ;-)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od ToyRipper »

Fotodokumentace:
Přílohy
q.jpg
race2.jpg
race1.jpg
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od speedy »

A máme tu premierový foto finish :!:
A to jsem si říkal, že další BUG nás v GT5 už nemůže potkat :shock:
PF_HSRrev_2race_sk1.jpg
race2.jpg
...and the truth is out there...
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

Majkl píše:Hlavu vzhůru, když si najedeš pořádně Nordschleife, tak tam urveš taky slušný výsledek. Díky rozdílnosti ve výkonnosti aut to může být zajímavý závod, který si snad užijeme. 8-)
Užijéém :twisted: :lol: :lol: :lol:
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak u nás ve druhé skupince paráda 1. závod jsem dojel 2 za FutureBoyem a 2.závod 3 za giggsem a futureboyem jinak strategie dobrá závod byl také super... teď se chci ale zeptat speedy psal před závodem cituji:
speedy píše:
markoduno píše:a Karlovi napomoci se tam bez vlastní snahy dostat.
FutureBoy pojede na body pouze do hodnocení teamů. V hodnocení jednotlivců se jeho body nebudou započítávat k bodům u Karlapipy (stejně jako v Motegi). Osobně problém nevidím...
Já v tom tak trochu malí problém vidím když jsem dnes koukal na výsledky docela mě naštvalo že jsem 2 body za Pavlem protože jsem si celou dobu závodu myslel že když se jeho body počítat nebudou tak jsem v prvním závodě ve druhé skupině první a ve druhém druhý, tak to alespoň vyznělo ze speedyho komentáře. :? Nehledě na to že jsem odjel 100% závodů a FutureBoy jenom 2 takže mu o žádné výsledky nejde pak akorát sebere velkou šanci jako mě dostat se do první skupiny tak pro mě významného závodu jako je Nurburgring. Pochybuji že se z 13. místa dostanu do první skupiny to by nás bud muselo jet 25-26 nebo kdyby přede mnou někdo nejel. O čemž pochybuji. :o :(
Tady ještě příspěvek od marka:
markoduno píše:přiznám se, že to není zrovna fér vůči některým hráčům, kterým jde o případný postup do první skupiny v závodě na NURbu. Třeba KUBA98, Kapsa a Pavel67 a dokonce i Karelpipa. Futureboy může někoho z prvních tří jmenovaných připravit o první skupinu a Karlovi napomoci se tam bez vlastní snahy dostat. Jel s námi pouze jeden závod (MOTEGI). Budu samozřejmě rád, když nás bude více, ale radši bych ho viděl ve druhé skupině na konci startovního pole.
Jinak jsem koukal jak nám uprostřed závodu odpadla Čáslav a přilehlé vrchy no co se dá dělat kluci no nejvíce to odnesl asi speedy který měl dost velkou šanci na výhru v obou závodech a nakonec prd ale asi je to moje vina neměl jsem ti speedy před závodem řikat že ti to stejně spadne kuli tý bouřce a asi jsem to zakřikl tak sorry :) pšššt ale ted at to nesliší... domluvil jsem to z klukama z čezu :P
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od markoduno »

Kubo - také to tak chápu. Futureboy by ti neměl sebrat body. I když dojel první, nepočítají se mu body jako jednotlivci (takže jsi vlastně vyhrál), ale pouze body do týmu. ;)
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

markoduno píše:Kubo - také to tak chápu. Futureboy by ti neměl sebrat body. I když dojel první, nepočítají se mu body jako jednotlivci (takže jsi vlastně vyhrál), ale pouze body do týmu. ;)
No tak bych měl mít ale body za 11 a 12 místo a ne za 12 a 13 nebo ne ? :?
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od markoduno »

počkej na speedyho. On to opraví.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

markoduno píše:počkej na speedyho. On to opraví.
OK. díky moc ;)
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od markoduno »

mám nějaký zmatek ve výsledcích. Myslel jsem, že když jsem byl odpojen, beru body za poslední místo v první skupině.
Podmínka 80ti procent odjetého závodu je v tomto směru hloupost. Něco jiného je při odstoupení z vlastní vůle.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 21.10.2013 19:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od speedy »

teda pánové !!!!! To je rychlost...
Ještě jsem ani nedostal výsledkový servis od admina druhé skupiny a vy už tady o něčem diskutujete a chcete opravit opravu opravy :mrgreen:
Výsledky jsou pouze rozpracovaná verze. Neobsahují penalizace (a ty budou, koukal jsem na porušování pitline ve druhém závodě) ani případné pentle za způsobené kolize.
Psal jsem, že u Futureboye se uplatní stejné bodování jako na Motegi. Tak se i stane. Až napíšu výsledky jsou hotové, tak teprve bude výsledkový servis platný. Zatím je to jen nástřel a ten se ještě bude měnit...
-----------------------
Klííííd a nohy v teple, nic jinýho nám už nezbývá... Po včerejším kickoffu už není jiné volby.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:mám nějaký zmatek ve výsledcích. Myslel jsem, že když jsem byl odpojen, beru body za poslední místo v první skupině.
přečti si pořádně propozice...
přesně tohle se v loňském cupu rozporovalo... Kdo nedokončí závod (RQ nebo DSC) nemůže brát body těm, kteří poctivě dokončí. Proto je do propozic zakomponována stať o 80% délky závodu. (společně jsme všichni odsouhlasili v anketě)
----------------------
v propozicích se píše:11. Bodování

P1= 80 bodů; P2= 75 bodů; P3= 70 bodů; dále sestupně: 80,75,70,66,63,60,57,54,51,48,45,42,39,36,34,32,30,28,26, 24,22,21,20,19,18,17,16,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1

Šampionátu se účastní maximálně 42 pilotů, rozdělených do tří skupin podle výsledku kvalifikace.

Po skončení závodu budou zveřejněny neoficiální výsledky. Pokud nebude podán žádný protest proti průběhu závodu, jsou po uplynutí lhůty pro podání protestu tyto výsledky vydány jako oficiální. Lhůta na podání protestu vyprší vždy 48 hodin po ukončení závodu. Na konci celé soutěže bude u každého pilota škrtnut jeden nejhorší výsledek. Například při neúčasti v závodě si závodník škrtne právě tento bezbodový výsledek.

V případě odpojení hrou (DC) z lobby rozlišujeme následující případy:

A) Pokud pilot odjel minimálně 80% celkové vzdálenosti závodu předepsané propozicemi, bude ve výsledkové listině odsunut na konec své skupiny. Při odpojení více hráčů podle bodu A) pořadí určuje vzdálenost ujetá v závodě.
B) Pokud pilot neodjel minimálně 80% celkové vzdálenosti závodu předepsané propozicemi, bude ve výsledkové listině odsunut na konec celého startovního pole.
Při odpojení více hráčů podle bodu B) se pořadí určuje podle následujících podmínek v pořadí: 1. Vzdálenost ujetá v závodě 2. Výsledek kvalifikace

V případě odstoupení ze závodu z vůle pilota (RQ) rozlišujeme následující případy:
c) V případě, kdy pilot z vlastního rozhodnutí nedokončí závod a závod přitom neopustí, získá body pouze v případě, že odjel minimálně 80% celkové vzdálenosti závodu předepsané propozicemi.
d) V případě, kdy pilot z vlastního rozhodnutí nedokončí závod a závod opustí, nebude bodově ohodnocen.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od markoduno »

já si to právě přečetl (proto jsem tam těch 80 procent napsal). Jen nechápu, jak se to mohlo schválit. No nic - námět pro příští úpravu propozic. :roll:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od speedy »

pro nedočkavce: Výsledkový servis je k nicneříkajícímu nahlédnutí, zatím neobsahuje penalizace.
svejdik70
Příspěvky: 13
Registrován: 28.1.2013 19:10
PSN ID: svejdik70

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od svejdik70 »

Ó jé,to zas bude.Tuším,že automatický pilot nevysílá auto ve druhém závodě rovně,ale já si ani replay pouštět nebudu.Sledoval jsem na výjezdu mapku,protože se blížil Kuba s tátou a mně přišlo podstatnější,abych jim nepokazil závod než nějaká blbá žlutá čára.Asi jsem se nechal nachytat:))).
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od eddie »

Výjezd z boxů na reversu je napikačů, tam bude doufám Hanz jako hlavní admin cupu schovívavý. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od speedy »

trochu jsme na blbý výjezd mysleli a potíže i předpokládali. Proto je v infu k závodům (HSR) napsáno, že přerušovaná čára platí v prvním závodě HSRnormál.....

Ve druhém závodě platí jen plná žlutá :idea:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od markoduno »

dnes večer shlédnu replaye obou skupin (děkuji za uploady Pavlovi67 a Substance242) ohledně PIT LINE.
Případné protesty je možné podat do dnešní půlnoci.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

High Speed Ring (HSR reverse) - 20.10.2013 (40/30 kol)

Příspěvek od speedy »

překopíruji sem koment vítěze obou závodů 2.skupiny..
Futureboy píše:Tak nakonec nebyla Mazda vůbec špatná.Při reversu sice jela na vytočenou šestku a už šla do omezovače,ale nakonec se mi podařilo oba závody ve druhé skupině vyhrát když mi postup do jedničky utekl o 0.1s.Ale vůbec to nebylo jednoduchý.První závod jsme se hezky přetahovali s Kubou kdy já měl rychlejší auto na rovince,ale do zatáček byl rychlejší Kuba.Pak jsem šel o kolo později do pitu a natankoval o 12 litrů miň než Kuba a o cca 4s jsem mu ujel.Pak už jsem jel sám a náskok navýšil na 10s.Druhej závod už byl horší.Start z posledního místa a mazdu která na rovince v pytli řvala do omezovače.Nikam jsem se moc nehnal a čekal na chyby.Po pár kolech jsem byl tuším 4 a když se blížila polovina závodu tak všichni začali jezdit do depa.Gumy jsem měl celkem ok a tak jsem jezdil dál,ale pak jsem znervozněl jestli neni povinej pit a jestli vystačím s benzínem.A tak jsem raději asi v 23 kole zajel do depa.Raději dojet 5 než nedojet vůbec jsem si říkal.Po pitu jsem se dostal do skupinky 4aut která bojovala o bednu.Díky lepším gumám se mi podařilo kolo před cílem utrhnout a vyhrát.Byl to povedenej závod s parádním výsledkem. Jen oproti závodům na GTaréně jsem strávil závodem cca 3h, což je na mě moc
Zamčeno