Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Archív
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od markoduno »

2.skupina lobby
1472-6118-3787-3251-3454
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od eddie »

Chtěl bych poděkovat všem účastníkům GT Cupu 2013 za super závodní rok a snad se zase někdy sejdeme na trati v tak hojném počtu jako letos. ;)

PS: chtěl bych pogratulovat Michalovi k prvnímu místu...bylo to pro všechny nejspíš obrovské překvapení. :o ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Substance242 »

GT VRA, sorry.

Teraz pozerám replay, v tom prvom race to mohlo vyzerať, že ťa púšťam, ale ja som si len chcel trošku viac nadísť zákrutu (vždy ma prekvapí, ako rýchlo sa auto v spätnom zrkadle dokáže priblížiť, asi neviem brzdiť).

No a v tom druhom, moja chyba, trošku som vyšiel z cesty a už to išlo. Musím konečne zase začať hrávať s volantom, veď som ani nestihol limit, grr (gamepad, poškodené auto, do pitu asi tisíc kilometrov).

Substance242, nabudúce sa neser kam nepatríš. :-) :-(

GT-Racing: Dík za Cup, bolo to super, pretože konečne som mal príležitosť občas aj s niekým pretekať, nielen sa voziť kdesi vzadu, to človeka po dvoch, troch stovkách pretekov prestane baviť. :-) Kde má človek nájsť súperov čo nie sú dosť rýchli. ;-)
Uživatelský avatar
DudySVK
Příspěvky: 102
Registrován: 4.5.2012 14:08
PSN ID: DudySVK

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od DudySVK »

Suhrn:

Zavod 1: Ked ze som mal GTR tak som vedel ze na starte pojdem cez Precha a to sa aj stalo ale necakal som ze s atak richlo priblizim aj k Eddymu. Kym som sa stoho spamatal tak hned trebalo brzdit len ze ja som uz nestihol zareagovat a narazil som do Eddyho. Prepac posral som to a hlavne som posral tebe zavod hned od stratu.

Zacal som jazdit na 3 mieste ale SJR to nenechal len tak a predbehol ma este v prvom kole. cely cas som bol za nim priblizne okolo 3 sek. Planovana zastavka v 4 kole ma posunula hned za SJR a jazdili sme spolu. dobehli sme Brana a k nam sa pripojil aj K89. Ked som predbehol Brana tak v poslednom kole sa vyrobila medzera medzi mnou, SJR a K89 tak ze som si do ciela priniesol 3 miesto. Velka spokojnost az na tu hovadinu hned na starte. V treningu som odjazdil len jedno ciste kolo tak ze pre mna uspech:)

Zavod 2:
V prvom kole este na klasickom nurbaci som vyletel von na piesok a samozrejem ze hned kontra spet kde ale uz bol vedla mna derek ktory to schztal. Sorry, tak ako si pisal uz si si zvykol na smolu:/ Auto som mal trocha poskodene tak ze v priebehu kola sa predomna dostal Eddy neskor aj SJR,K89 a v 3 kole pred dlllhou rovinkou som chyboval tak ma predbehol aj Speedy. Rozbite auto islo do Pitu. Zacal som jazdit s IZ asi dva kola potom sme dobehli SJR a mne ostavalo uz len nerozbit auto. nepamatam si ako som sa dostal cez IZ ale vedel som ze do poslednej rovinky musim byt za SJR aby som vyuzil richlost auta. Podarilo sa a konecne 3 miesto opet super:)

Skoda ze som takto nejazdil cely rok, malo casu a ked som si ho uz nasiel tak zle vybrane auto. Pripadne posrata kvalda alebo nehody ktore som mal dost casto. Kazdopadne som si CUP uzil a opat nieco nove naucil.
Gatulujem MSM, Derekovi a Eddymu !!!

Dakujem za Lobby a to Brano, toyripper, Hanz atd...
Dakujem za fairplay hru a kvalitu hracou tak isto aj fantasticky pristup GTracinguCZ k celemu Capu.

:)
GT Academy 2012 National Finalist (UK & IE)
GT Academy 2012 National Finalist (SVK)
GT Academy 2013 National Finalist (SVK)
GT Academy Race Camp 2013
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od markoduno »

Já děkuji všem, kteří se na pořádání CUPu nějak podílely. A samozřejmě i těm, kteří se ho zúčastnily.
Bylo mi ctí se s vámi svézt. Doufám, že se setkáme při další akci, kterou již dnes přiravuje Hanz77 a Michal s novou verzí - GT6

Samotný závod na Nurbu jsem si užil.
1 závod - 1 kolo, já se utrhl a šel ven. Celý bok v čudu. Šup do pitu, něco natankovat a začít stíhací jízdu. Nakonec 4 místo.
2 závod - bez chyb. Teda bez výletu mimo trať. Jel jsem na 2 pity a byla to dobrá volba. V posledních 2 kolech jsem začal stíhačku na Krelpipa. Nakonec jsem ho nedohonil. Na druhou stranu mi docházelo palivo a tak jsem musel šetřit. Dojel jsem do cíle na výpary. Nakonec 2 místo.
celkem tedy poskojenost. Jen škoda 2 nepříjemností. V prvním závodě si Karelpípa v průběhu odpočítávání startu odešel a nestihl ho. Nikdo nic nevěděl a tak to do něj napral Joshua. Já pak ve snaze nasadit si sluchátka, abych se zeptal, co se stalo, chyboval. Restart.
2 problém byl s Jardou. Ten dobrovolně odstoupil někdy z počátku 2 závodu. Škoda :-(


Podotýkám, že protest je možné zadat do zítřejší půlnoci. PIT LINE ve druhém zvodě shlédnu během dneška
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od SJ.sprint »

Přatele ,kamaradi! Někdo by řekl: A je konec. Ale kde pak - aspoň ne pro všechny.Ale to byla jen takova poznamka pro obecenstvo.
Cup GT-Racingu 2013 je za za náma. A v prvni řadě velke poděkovani a poklona Všem zučasněnym a samozřejmě pořadatelum,adminum,zakladatelum,zasedaci komisi a td.
Včerejši zavod nebudu nejak popisovat a extra hodnotit. Ale to neznamena že to extra zavod nebyl. Perfektně jsme si zazavodili(to musi většina z Vas uznat) Hlavně ten vlaček ve druhem zavodě to bylo fakt husty :) Po zavodě jsme si o tom pokecali a schodli jsme se že to bylo něco... A hlavně že to jde jezdit i v takovem ''mraveništi'' i z HEAVY...
Těšim se na dalši zavodni dobrodružstvi s Vama. Takže pevni nervy a klid v duši hoši ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od markoduno »

prosím o nahození fotek výsledku a replaye 1.skupiny
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:prosím o nahození fotek výsledku a replaye 1.skupiny
fotky jsou na webu, replay nemám...
pošleš mi fotky 2.skupiny ?? Dodělám prozatímní výsledky..thx
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od markoduno »

Hanz má fotky.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od branoeso1 »

Tak že ešte raz dík moc za fajn šampík a Gratulujem Šampiónovi. Do tretice potvrdil svoju absolútnu prevahu aj keď mu Derek slušne šlapal na päty = a tým samo Gratulácia Derekovi a Eddiemu. Myslím že sme si užili dosť srandy, nervov, ale aj radosti s vybojovaných umiestnení. Proste to stálo za to a teším sa aj na budúce. ;) 8-)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Hanz.77 »

Fotky pošlu večer.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak z mého pohledu.


První závod: Super na startu jsem si chvíli počkal nechtěl jsem se zbytečně tlačit.Hned v první zatáčce skončil Eddie, no co se dá dělat, někdy štěstí nepřeje ale o tom až později ...
Byli pěkné souboje,chyb jsem moc neudělal a celkově se mi večer líbil!

To Speedy:Speedy to jak jsi mluvil o tom, že jsi ode mě dostal lag, no tak na to bych moc nesázel ,dnes jsem koukal na replay a bylo to úplně normální nedobrzdění do zatáčky ;) . Tak taky jednou uznej že jsi udělal chybu a nesváděj to na lagy . Ono když najedeš ve 220 do zatáčky ve který se jede cca 200 až 195 a ještě k tomu na pátý převodový stupeň který tam neuvěřitelně vynáší a brzdíš na čtvrt brzdy, tak je to pak jasný ;) .Hold kdo chce moc nemá nic jak se říká a v tom druhém závodě jsi nám také mohl říct jak to bylo :) .


Druhý závod: No tak druhý závod se zas tak nevyvedl, ale co já jsem si to užil a doufám že vy také byla to docela řežba těch pár kol v prvním tuším jsem dostal lagem bombu od Dudyho, takže zadní závěs v pr... no ale jet se s tím dalo v poho, karambol přišel až ve druhém kole kdy jsem neukočíroval auto v zatáčce jak se rozmázl speedy, tak jsem to nějak dokroužil a pokračoval dál nakonec 7 místo takže spokojenost.
Gratulace Šampionovi,Derekovi a Eddiemu a doufám že se vám CUP 2013 líbil a že se zase příští rok setkáme v takovém počtu jako letos, GT6 snad přinese nové kreativnější nápady jak se na hru dívat...
Toď zdar!
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Majkl »

Kuba98cz píše: GT6 snad přinese nové kreativnější nápady jak se na hru dívat...
Tak, teď už jenom čekám na reakci od Osiho :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od speedy »

Kuba98cz píše: To Speedy:Speedy to jak jsi mluvil o tom, že jsi ode mě dostal lag, no tak na to bych moc nesázel ,dnes jsem koukal na replay a bylo to úplně normální nedobrzdění do zatáčky ;) . Tak taky jednou uznej že jsi udělal chybu a nesváděj to na lagy . Ono když najedeš ve 220 do zatáčky ve který se jede cca 200 až 195 a ještě k tomu na pátý převodový stupeň který tam neuvěřitelně vynáší a brzdíš na čtvrt brzdy, tak je to pak jasný ;) .Hold kdo chce moc nemá nic jak se říká a v tom druhém závodě jsi nám také mohl říct jak to bylo :) .
Nemám důvod si vymýšlet, koukni se na jiné mé průjezdy touto zatáčkou, nebyl jsem ani o fous rychlejší než v jiných kolech....
BtW; zkusil si spočítat, kolikrát jsi se zakousl do karoserie mé nissanu?? V lobby jsem byl mírnej, řekl jsem 4-5x...skutečně si to vynásob aspoň 2x.... Takhle nejezdí pilot, který druhé poučuje..... Peace on you :|
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

speedy píše:
Kuba98cz píše: To Speedy:Speedy to jak jsi mluvil o tom, že jsi ode mě dostal lag, no tak na to bych moc nesázel ,dnes jsem koukal na replay a bylo to úplně normální nedobrzdění do zatáčky ;) . Tak taky jednou uznej že jsi udělal chybu a nesváděj to na lagy . Ono když najedeš ve 220 do zatáčky ve který se jede cca 200 až 195 a ještě k tomu na pátý převodový stupeň který tam neuvěřitelně vynáší a brzdíš na čtvrt brzdy, tak je to pak jasný ;) .Hold kdo chce moc nemá nic jak se říká a v tom druhém závodě jsi nám také mohl říct jak to bylo :) .
Nemám důvod si vymýšlet, koukni se na jiné mého průjezdy touto zatáčkou, nebyl jsem ani o fous rychlejší než v jiných kolech....
BtW; zkusil si spočítat, kolikrát jsi se zakousl do karoserie mé nissanu?? V lobby jsem byl mírnej, řekl jsem 4-5x...skutečně si to vynásob aspoň 2x.... Takhle nejezdí pilot, který druhé poučuje..... Peace on you :|
Když si teda nemáš důvod vymýšlet,tak proč si včera v lobby mluvil o tom, že v druhém závodě jsi odstoupil kuli tomu ,že Derek jel jako ''Čuně'' že se tě snažil předjet v každý zatáčce a nebyla to pravda, předjet tě chtěl akorát když jsi nedobrzdil Dunlop-Kerhe a pak když jsi to tam vlastní chybou napálil do zdi... ne počkej to byli vlastně taky lagy a nebo za to můžou ty povolený šrouby u spoileru? Nic proti ale už jsou ty tvoje výmluvy trapný... :shock:
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

speedy píše:BtW; zkusil si spočítat, kolikrát jsi se zakousl do karoserie mé nissanu?? V lobby jsem byl mírnej, řekl jsem 4-5x...skutečně si to vynásob aspoň 2x.... Takhle nejezdí pilot, který druhé poučuje..... Peace on you :|
Kdybych měl počítat kolikrát do mě takhle někdo ťukl, tak jsem na tom stejně jak ty, jenom Majkl mě takhle asi 3 popohnal... :lol:
Naposledy upravil(a) Kuba98cz dne 12.11.2013 17:42, celkem upraveno 1 x.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od eddie »

Jestli vznikl na trati nějaký problém, tak by měl následovat protest hoši....tyto debaty jsou myslím zbytečné. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Kuba98cz »

eddie píše:Jestli vznikl na trati nějaký problém, tak by měl následovat protest hoši....tyto debaty jsou myslím zbytečné. ;)
Já jsem se jen vyjádřil k včerejšímu závodu a k tomu co mi včera řekl Speedy... Vše co jsem říct chtěl jsem řekl a nemám důvod v tom pokračovat. ;)
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od markoduno »

hoši - klííííd ;)
Dejte si protest a nechte to na ostatních (teda na mě) :lol: Není nad to hledat na megatrati místo, kde se něco stalo :lol:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Nürb.Nordschleife / Nürb.24h - 10.11.2013 (7/6 kol)

Příspěvek od Hanz.77 »

Fotodokumentace odeslána.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Zamčeno