Suzuka Circuit - 15.4.2012

Archív
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od markoduno »

to eddie:
Zkontroluji sk.1. akorát si sosnu replay, protože jsem včera nejel.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Včerejší závod na Suzuce neproběhl z mého pohledu sice nejšťasněji, ale to tak nějak patří k motosportu. ;)

Q1 a Q2 byla z mé strany zaočekáváním...neb jsem v přípravě zajížděl časy okolo 1:53.2xx, takže třetí místo v Q2 bylo nakonec z tohoto pohledu velice dobré :o

Sprint začal dobře a já se usadil za Michalem a doufal, že se za ním a za Bálisem trochu vytáhnu a utrhnu se klukům za sebou ( chvilku to tak i vypadalo ) , no ale pak přišla R130 a Michalovo brutální driftování :D a můj konec nadějí....přes čoud jsem nic neviděl a jelikož se Michal snažil udržet auto za každou cenu na silnici, což se mu nakonec povedlo, ale v trochu nezávodní pozici :o , následovala hromadná bouračka a v té chvíli bych snad překousl vzteky hřebík :D , hned jsem si říkal proč kurňa tak tlačil na plyn.....a aby toho nebylo málo z nehody jsem odjel úplně poslední s několika vteřinovou ztrátou na toho co to způsobil :( ....ale jak jsem psal na začátku, tohle prostě k motosportu patří ;) . Pak už to byl jen boj o osmou příčku a tím pádem o první místo na startu hlavního závodu.

Hlavní závod proběhl z mé strany celkem dobře a nebýt dvou chyb, kdy jsem jednou šel mimo trať a následně také špatně tankoval během závodu ( už podruhé v cupu :( ) , tak jsem možná mohl bojovat i o bednu.

Takže za měsíc se těším na good souboje v Tokyu ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od branoeso1 »

V prvom rade gratulácia bednárom. A ako tak čítam vyššie tak špeciálne Capimu:Super výkon!!!


Mne sa nepodarilo vyladiť auto na viac ako som dokázal. Po pravde som nemal info o čase aký by som mal dosiahnuť a to asi rozhodlo. Netušil som že ste sa dostali pod 1,54. Tak že klobúk dole chalani a Michal so 600pp to je snáď len sen."Paráda" Mám síce vačšiu radosť keď si auto vyladím sám a potom to adaptujem do závodu ale ako tak sledujem budem musieť chcem nechcem poprosiť niekoho o radu a zistiť čo robím špatne. Ináč dík Eddie za info tvojho nastavenia čo si posielal v maili. No neviem čím to je ale nesedí mi. Je to aj sposobom jazdy. Včera som si všimol hlavne rozdiely v brzdnej stope, kde ja brzdím o dosť skôr ako iný s rozdielom približne 5m. Budem sa na to musieť pozrieť bližšie. Derek v kvalde do mňa ťukol po tom čo som mu pred šikanou na cielovku začal brzdiť a musím povedať že keby som začal brzdiť tak ako on určite by som to rozflákol o zvodidlá alebo pri najmenšom netrafil šikanu. Teda keď aj on nespravil v ten moment chybu-to neviem,? A keď nie tak to je paráda na brzdách úžasné. Nakoniec som nechal minimálnu možnú váhu a max výkon tak že som nepridával kg a potom bhp. A max prítlak. Po pár chybách som to nejak zmákol. Trámku ten obranný manéver si previedol učebnicovo a pozrel som replay a škoda že som tam lízol trávu, bola by zábava sa pár kol spolu ponaháňať. Škoda moja chyba. Tak zdar chlapi v ďalšom race. :) ;)

Edit: Dereku Sry ja som akurát vchádzal do ostrého tak že to bol peh že sme sa tam takto stretli. Videl som ťa a určite som sa tam nepoflakoval akurát som triafal šikanu s ideálnej stopy a mal dobrú rýchlosť na výjazde na rovinku a nepočítal že do mňa vrazíš. Čo na to iné povedať. Proste smola !?
KAPSA

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od KAPSA »

Zavod na Suzuce pro mě skončil prostě skvěle.Ve sprintu vybojované konečné 8 místo a tím pádem start do hlavního závodu z prvního se ukázalo jako výhoda.Říkam si hlavně dobře odstartovat a v prvních kolech neudělat chybu.Povedlo se a po pár odjetých kolech jsem chytnul závodní rytmus a začal pomalu ujíždět svým pronásledovatelům.Auto fungovalo parádně,pit strategie 9,9,9,9,9,6 nakonec vyšla a já se mohl radovat( po 3 a 2 místě na Nurbu )z historicky prvního místa v závodech na GT.racingu.Díky Všem za skvělý zážitek :D Už se těším na další závody.Zdarec
Oprava já už vlastě vyhrál i v roce 2011,tak že už 2 vítězství no super. :D
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

To Derek: to ze som chcel setrit gumy si myslim nieje nic zle a ked si ma dobehol v zakrute pred mostom,tak som bol daaaavno na strku tak sa tu nerozculuj lebo som nebol vobec na trati,jedine co som mozno zavadzal tak to NovCZE pretoze ten o zakrutu skor doletel jak sip a ani som si ho nestihol vsimnut ale tiez som uhol do travy.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od pavel67 »

derek píše:
pajinek píše:Jen taková drobnost :D :D já v první skupině ??
Byla by to paráda jezdit v týhle , ale já jel v tý druhý skupině.
Sorry no byl to někdo od P :D
JZ
...každej má něco, já jezdím...
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od derek »

dohnal sem tě na konci esíček v poslední zatáčce a ty sis to tam šinul padesátkou v ideální stopě a nikam si neuhejbal a ja sem měl kliku, že sem to tam díky tobě nerozvěsil. Příště ber trochu větší ohledy kámo.. předjížděli tě v tom kole asi všichni.. :evil:
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od novcze »

včera to byla katastrofa, Q1 se jako jediná povedla zhruba tak jak jsem čekal, Q2 mi rozhodil caparzo, který se tam rozhodl v tom nejméně vhodném místě přejíždět přes trať ... ano, sice se klidil ze stopy, ale před tím jsem musel brzdit jinak než bylo potřeba a rozhodilo mi to nájezdové rychlosti, atd., takže v Q2 jsem skončil tam kde jsem skončil.

Ve sprintu to bylo nervózní, zřejmě kvůli nepovedené Q2, protože všichni chtěli dopředu a v oné zatáčce jsem chytil smyk stejně jako msm a derek, sice jsem to srovnal, ale už jsem to nestačil ubrzdit a odnesl to eddie s kterým jsem si zahrál kulečník, sice už podle replaye poškozený byl, ale trošku jsem ho vyšťouchl mimo trať, takže soráč určitě to nebylo úmyslně.

Do dlouhého závodu jsem měl připravenou časově výhodnou strategii, nicméně se do toho připletli nějaký turisti na trati (protestovat nebudu) a pár chyb, takže jsem třetí místo nedal.

Celkově mi ten včerejšek nesedl, něco na mě leze a nějak jsem neměl náladu, asi se začnu zamýšlet nad tím, že se vzdám nějakých soubojů na trati budu šetřit pneu jak peris a bude to v klidu, ale to by byla vlastně nuda, takže nic. Momentálně si nejvíc užívám testovací závody, které se jedou v rozumnější dobu a nejde do nich člověk s myšlenkou, že se dneska zase nevyspí.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od speedy »

vážení piloti, prosím vás o stručné zhodnocení využití pneu HARD. V celém letošním CUPu na RH/RH jezdit budeme. Pro Suzuku jsme s eddiem domluvili menší počet povinných kol na hadrech. Stejně tomu bude i na magistrále v Tokyo-city... Jak se vám to zamlouvá? Vaše názory zohledníme i pro letošní doplňkové závody, stejně jako pro budoucí celé šampionáty. Stačí reagovat třeba jen jednou větou...Ď

BtW; na dobu pauzy do dalšího závodu CUPu2012 připravíme doplňkový závod.... těšte se na něco neobvyklého :twisted:
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od perisbond007 »

zrusit hardy. :D
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

novcze : Suzuka nám ukázala, že taková délka závodního večera je už asi za hranou únosnosti, takže jsem o tom dnes mluvil se Speedym a přijmeme nějaké drobné opatření, aby závodní večer nebyl už takhle dlouhý ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od sonyman »

Zrušit hardy, zrušit Q2. Obojí pro mě zbytečný stres navíc (Q2 se dá jen pokazit a hardy se musí hlídat, kdy přezout, na jak dlouho, atd.) :beer:
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

sonyman píše:Zrušit hardy, zrušit Q2. Obojí pro mě zbytečný stres navíc (Q2 se dá jen pokazit a hardy se musí hlídat, kdy přezout, na jak dlouho, atd.) :beer:

dost ultimátní návrh :)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od novcze »

eddie píše:novcze : Suzuka nám ukázala, že taková délka závodního večera je už asi za hranou únosnosti, takže jsem o tom dnes mluvil se Speedym a přijmeme nějaké drobné opatření, aby závodní večer nebyl už takhle dlouhý ;)
délka hlavního závodu je ok, však jsem taky nějaký rytmus chytl až ke konci a spravil si chuť nejrychlejším kolem v závodě a obecně řečeno je jedno, jestli se končí 22:30 nebo 23:00 ... chtělo by to posunout začátek nebo vypustit Q2 a zkrátit sprint.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od novcze »

a pro pobavení nějaké ty fotky ze včerejšího sprintu

http://minus.com/merjsGQwp/2f
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Také pár fotek ze sprintu skupiny 1
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

q2 vynnechat a zaviest jednoduche pravidlo pouzitia oboch zmesi , je jedno na kolko kol a kedy
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od perisbond007 »

no nevim co na tom vidis za nudu novi ? ale dik .
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od osiwaru »

perisbond007 píše:no nevim co na tom vidis za nudu novi ? ale dik .
Neřekl bych nuda, pokud se jezdec veze sám a vede, pak to nuda není, pokud se něco nepovede a závod je předem "asi" ztracený pak to může být nuda.

Ale, pokud nás jede 10 na trati dlouhé přes pět kilometrů, pak to bude asi ve velké většině dlouhé sólo a proto ta nuda. Včera jsem jedním okem koukal na nějaký závod z Maroka a tam jich starotvalo snad padesát. Možná by stálo za to zkusit nějaké kratší tratě.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od derek »

K bodování, no docela mě překvapilo, že tento systém vůbec nezohledňuje výkon v hlavnim závodě, protože když zajedu ve sprintu 6 a v hl. race 1 tak mám 29+60=89 a naopak ve sprintu 1 a hl. race 6 tak je příděl bodů překvapivě stejný 40+49=89 což je docela na h...... Podle mě by měl mít hl. race (50 kol) o dost větší váhu než než 10tikolová mela bez pořádný strategie, tak pro příští šampíky by to možná chtělo trochu vylepšit.. :twisted:
Zamčeno