Suzuka Circuit - 15.4.2012

Archív
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od Redjous75 »

Moje dnešní účast na testování bohužel ( pro mě) nevýjde. Jdu dnes do Tipáče na hokej Pardubice : Brno (vůbec nevím co je to za kádr a kde se tu vyskytli) podívat se jak Brno dostane nářez na 2:0 ať maj nad čím přemýšlet při cestě na zpět. :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:Moje dnešní účast na testování bohužel ( pro mě) nevýjde. Jdu dnes do Tipáče na hokej Pardubice : Brno (vůbec nevím co je to za kádr a kde se tu vyskytli) podívat se jak Brno dostane nářez na 2:0 ať maj nad čím přemýšlet při cestě na zpět. :lol: :lol: :lol:

jj, doufám že sis to užil ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od Redjous75 »

novcze píše:
Redjous75 píše:Moje dnešní účast na testování bohužel ( pro mě) nevýjde. Jdu dnes do Tipáče na hokej Pardubice : Brno (vůbec nevím co je to za kádr a kde se tu vyskytli) podívat se jak Brno dostane nářez na 2:0 ať maj nad čím přemýšlet při cestě na zpět. :lol: :lol: :lol:

jj, doufám že sis to užil ;)

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Nezapomňte zítra dodržovat na Suzuce během Q1, Q2, Sprintu i Hlavního závodu pravidlo o nepřejíždění všema kolama bílou čáru co lemuje trať

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doporučujeme, aby všichni piloti účastnící se šampionátu byli navzájem ve friend listu. Velmi vhodné je před závodem vymazat CACHE (vhodné i po vymazání cache resetovat PS3) a do herní síně se připojovat výhradně přes open lobby. Teprve když se připojení přes open loby nezdaří, připojte se přes Lounge (symbol kafe).
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Zatím jsem nezaznamenal žádnou změnu na startovním roštu Q1, takže beru navědomí, že všichni co jsou zde zapsáni večer jedou závod. ;)

Obrázek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální soupiska:

Skupina 1 : eddie (admin), balis , derek737-1 , branoeso1 , novcze , michal , caparzoSK , pavel67 , bulmaxor , vivav83 , perisbond007 , precho73 " 12 jezdců "

Skupina 2 : redjous75 (admin), speedy , vratim , kapsic65 , osiwaru , hanz77 , trámek , ketez67 , monaco732 , markoduno ( 50% ) , pájínek , kdr " 12 jezdců "

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PP body pro následující závod 15.4.2012 na Suzuce
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Aktuální soupiska:

Skupina 1 : eddie (admin), balis , derek737-1 , branoeso1 , novcze , michal , caparzoSK , pavel67 , vivav83 , perisbond007 , precho73 , " 11 jezdců "

Skupina 2 : trámek (admin), speedy , vratim , kapsic65 , osiwaru , hanz77 , ketez67 , monaco732 , pájínek , vlch , " 10 jezdců "
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Lobby skupina 1: 1472 6681 3759 3056 3577
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Neviem ci pisem sem spravne ale dnesni zavod bol super. Ono konkretne mne sa potvrdilo pravidlo ze vzdy sa oplati bojovat v Q1 o prvu skupinu,iked clovek moze mat nudny zavod,ale ide o body taktiez. Neviem co sa stalo v sprinte ale ten som skoncil na 3priecke co je historicky NAJLEPSI VYSLEDOK V MOJEJ KARIERE AKO GT RACING CUP ucastnik- HURAAAAAAAAA :) Hlavny zavod nedopadol najlepsie a skoncil som posledny avsak mi dal neskutocne vela praxe a zrucnosti co sa tyka koncentracie a nerobenia chyb. a teraz k dolezitym veciam :
VZNASAM OBVINENIE HRUBEHO PORUSENIA AKYCHKOLVEK PRAVIDIEL MOTOSPORTU:
Ide mi o VIVAZA a jeho prve ostre,respektive druhe kolo hlavneho zavodu. Ja som v poslednej zakrute dostal smyk po ktorom som sa nepohol z miesta a on ma trafil. Ja som z poskodenym autom siel dalej ale co ma neskutocne prekvapilo bolo to ze VIVAZ siel do protismeru a nazad do boxov. Nebudem sa k tomu vyjadrovat co mal kto ake pravo a kto nie a kam som sa mohol dostat a kam nie a kde on atd,ale ziadam adminov a promoterov aby ohodnotili VIVAZOVE konanie a cakam dost vysoky treste kedze sa jedna a (podla mna) dost obscenne chovanie ist v protismere iked nikoho neohrozovat.
Inak dokonaly vecer super zavod a som stasny ze sm sa ho mohol zucastnit
PS: nic v zlom Vivaz ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od speedy »

Tak to mi hlava nebere. S tím jsme při tvorbě propozic snad ani nemohli uvažovat. :?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od pavel67 »

Dneska pro mě špatnej den, prvně jsem ve sprintu blbě vyhnal Jirku moc ke kraji, když jsem se nechal vynést na venek zatáčky a on pak uklouznul po trávě - a pak v hlavním závodě jsem udělal moc chyb na to, abych mohl chtít něco víc, než jak jsem dneska zajel. Holt - málo najeto, málo natrénováno, i když nastavení jsem zase tak špatný neměl.

A připojuji se k protestu proti Vivav83, tohle se prostě nedělá a dost jsem čuměl a měl co dělat, abych se mu vyhnul, když se otáčel do protisměru jízdy. Je to bohužel blbý to rozflákat u nájezdu do boxů a pak muset objíždět celý kolo rozbitej, ale tohle už tady myslím bylo řešený.

noční edit více viz http://www.gt-racing.cz/diskuze/viewtop ... f=8&t=1824 8-) - protisměr

edit ráno za chvíli sem hodím save na replay...
...každej má něco, já jezdím...
monaco
Příspěvky: 27
Registrován: 9.4.2012 10:35
PSN ID: monaco732

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od monaco »

vcera to bolo pre mna fantasticke. v prvom rade sa chcem podakovat gt-racing_MB za nastavenie auta, ktore mi povedal pocas trenningu. potvrdilo sa mi definitivne, ze toto je absolutne dolezita vec a ak nemas dobre nastavene auto, nema clovek sancu. Mne ju MB teraz dal a fakt som si to uzival. 1x v prvej skupine a hned 4 a 7 miesto. neskutocne!!!!
od 24 kola som sa uz tazko sustredil, ale chyb bolo malo a aj to malickych, isiel som na istotu a pustal pred seba vsetkych, kto bol za mnou. oplatilo sa. Vacsinu pretekou som jazdil sam, co podla mna dava priestor na rychle kola ale na druhej strane je to nuda a velke premahanie sa. koncentracia fakt kriticky faktor. uz v polke pretekov by som aj skoncil. 2 hodiny je fakt masaker.

este raz vsetkym dakujem ze mozem s vami jazdit. uzivam si to naplno.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od speedy »

Suzuka = závod, na který rád zapomenu. :cry:
Jel jsem bez treninku, bez pořádného setupu a unavený po dlouhé nemoci. Ale dost nářků. to byl můj boj.
Hele piloti ze 2.skupiny, najde se mezi vámi někdo koho jsem nepoškodil nebo nerozbil nebo tak něco??? Nejraději bych si nafackoval, jel jsem jako naprostý amatér a za svůj výkon si zasloužím nejdelší a nejostřejší video z bombaye od osiho. :oops:
Ve sprintu jsem začal v klídku odzadu a začal stahovat borce na špici. Když jsem se konečně dotáhl na bednu, tak jsem nepochopitelně chtěl vybrzdit na sjetých gumách Kapsiče ..... dopadlo to jak muselo, oba brutálně rozbitý ...chjóó

V hlavním závodě jsem nechal otisk pneumatik snad v každém písku okolo dráhy - kdo jel okolo tak většinou dostal taky ránu. To když auto dostane po minikontaktu závodních gum s pískem vícenásobné hodiny v rychlosti kolem 50kmh. Vždyť mám furt dvě kola na dráze :o - to se PD fakt nepovedlo. Kdo jste někdy zkusil jak doslova "LEPÍ" ohřátá racingová guma, víte proč jsem zase našlápnutej...
Mé pískovýlety nejvíc odnesl PRECHO, neměl kam uhnout a musel si totálně rozflákat auto o hodináře na dráze...chjóó

Závod jsem ke konci protrpěl, celkově strávené 4 hodiny u PSka je na mě už moc.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Speedy: dlouhý hlavní závod na Suzuce byl myslím tvůj nápad, bylo by asi dobré aby hlavní závod nepřekračoval 90 minut...co ty na to?
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od osiwaru »

Já si byl výsledkem závodu hodně jistý, musí to být bedna. Přišel branoeso1 z první, uf tak první místo to nebude :)

Sprint asi na jedničku, akorát při startu z druhé pozice mi to přišlo divný, že jsem vypálil jako raketa, pajínka startující na první pozici jsem viděl jen zpětných zrcátkách. Možná, že zaspal, možná jsem si přivstal já. Do jediného pitu v pátem kole ne vedoucí pozici, asi hlavně díky tomu, že brano probrzdil vracečku za mostem. Pit v pátem kole a honem dojíždět jezdce, kteří volili strategii bez výměny pneu. V předposledním nebo posledním kole jsem dojel Trámka a první místo bylo moje.

Hlavní závod, OK, říkám si, start z osmé pozice, musím dopředu a urvat co se dá jinak to bude naprd. T1, ťuk - jedno přední rozbitý. Nedá se nic dělat, odkroužit a v osmém do pitu, nálada ještě jakž-takž. Před prvním pitem ztráta zhruba 20 sekund. Pak už není co psát, co stint to písek nebo výlet do bezpečnostní zóny kolem T1, s odjetými koly to bylo čím dál horší. Nakonec jsem to při zajíždění do pitu po druhém rozbití narval jako obvykle do zdi mezi dráhou a pitem. Zajel do pitu, nasadil pneu do deště, vyjel, roztočil v T1 a šel si dát sprchu.

Závěr, nestěžovat si :)

EDIT: Takže, jak to tak vypadá TV Bombay má chybu ve scénáři a ve scéně "Osiwaru odstoupil"", mělo asi zaznít v poslední větě místo jména Eddie, Speedy.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Chtěl bych požádat Markoduna a SJ-sprinta o zkontrolování pit čáry a dodržení Hard pneu ve všech závodech, Marek si může vzít skupinu 1 a Sergej skupinu 2....děkuji.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od derek »

Škoda, že neni víc tratí jako je SUZUKA!! Kvalifikace byla hodně vyrovnaná a sebemenší chybička znamenala několik pozic zpět, narážim na pilota branoeso, kterej vyjel z boxu a ja byl právě v rychlém kole, tak sem čekal, že udělá místo, ale NE! Nakonec sem to do něj našil před šikanou, když jedeš zaváděcí kolo tak proč neuhneš rychlejším?? Ale víc mě nasralo chování caparza v Q2, kterej udělal chybu v prvnim ostrym a rozhod se, že pošetří gumy na to druhý takovym způsobem, že pojede krokem v ideální stopě, si děláš prdel nebo co?? Si měl aspoň jet mimo ideální stopu a sledovat dění za sebou ne? No první kolo sem měl zkažený a na druhý byly gumy dead.

Ve sprintu sem startoval z potupný P4 a čekal sem trable, který přišly. Michal dostal hodiny ja byl ve 130R taky o fous širokej, líznul umělej trávník a i když sem se to snažil srovnat, že to málem nevydrželo velmi odolné uchycení, bohužel s driving force GT se zázraky dělat nedaj.. Ze záznamu to beznadějné zápolení vypadalo moc hezky :D budou pěkný fotky.. No a ten restart jak řikal eddie no to sorry, ale i kdyby se tam rosekali vsichni, tak to k real race prostě patří a doufám, že restarty se tady kvůli kolizím nikdy dělat nebudou!! Kdyby to byl real tak ja, michal, eddie, novcze a viva THE END..

Hlavní závod byl famózní a že se jelo na 51 kol bylo správný rozhodnutí, protože to nabízí různorodý strategie a zkrácení hardu jen na 5 kol taky parádní nápad! Jezdíme jednou za 14 dní tak delší závody by nikomu vadit neměly.. Po startu byly těsný rozestupy na špici a eddie to tam pěkně špuntoval.. po prvnim pitu sme s novcze dojeli, myslim že PV, kterej zkoušel dlouhej první stint a jelikož to tam bylo hodně na krev tak do mě nov lehce ťuknul a ja skončil v kačírku škoda času.. Vždycky když sem vyjížděl z boxů a chtěl na to šlápnout, tak se předemnou vždy objevil nov, kterej jel na víc zastávek a ja si řikal k***a zase ON (nic ve zlym :D) Jen můžu trochu litovat mýho agresivnějšího nastavení, díky němuž sem dělal spoustu malejch, zbytečnejch chybiček a hlavně jízda na hardech byla o hubu.. Na hardech u mě neproběhly žádný testy, takže sem to málem roztočil hned po výjezdu z pitu a auto se na nich chovalo prostě tragicky. Cejtil sem šanci vyhrát no byl sem nervózní jak prase, což konzistentní jízdě vůbec nepomáhalo no ale to je SUZUKA.. Good race :D
pajinek
 
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22.3.2012 19:06
PSN ID: GT-Racing-cz_PV

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od pajinek »

Jen taková drobnost :D :D já v první skupině ??
Byla by to paráda jezdit v týhle , ale já jel v tý druhý skupině.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od pavel67 »

eddie píše:Chtěl bych požádat Markoduna a SJ-sprinta o zkontrolování pit čáry a dodržení Hard pneu ve všech závodech, Marek si může vzít skupinu 1 a Sergej skupinu 2....děkuji.
poznatek z kontroly save replaye - začal jsem kontrolu sk.2 hl.záv - save Osiwaru. Bohužel Osi to odstavil ve 42.kole v první zatáčce po špatném přezutí na RacingRain. Tím pádem u každého ve 42.kole končí možnost posunu o kolo dále, čímž se musí opět od tohoto okamžiku nechat každý kontrolovaný objekt odkroužit celá kola.

Pokud má někdo z těch, co dojeli celý závod sk.2 save a umí ho uložit "někam", nechť tak učiní. Ulehčí se tím kontrola 10.ti jezdců od 42 kola.

P.S. dodělám je všechny do toho 42. kola, pak už to někdo musí dohlídnout ten zbytek...
...každej má něco, já jezdím...
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od derek »

pajinek píše:Jen taková drobnost :D :D já v první skupině ??
Byla by to paráda jezdit v týhle , ale já jel v tý druhý skupině.
Sorry no byl to někdo od P :D
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Suzuka Circuit - 15.4.2012

Příspěvek od eddie »

Pavle tady to máš od trámka: http://uloz.to/xoC36AS/ps3-zip
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Zamčeno