Hankook 24H EPILOG BRNO

Mohlo by vás zajímat ...

8 odpovědí

 1. speedy napsal:

  To bych čekal i víc… moje MPS s Majklem za volantem si na dráze vzalo 49l/100km. Ale gumy jen na 200km – to je rychta!! Gumy na celý maraton prý vyjdou stáj skoro na mega!

 2. ToyRipper napsal:

  Tak co bude stan a spani v pytli??? :)

 3. speedy napsal:

  Včera jsem předělal na malou plynovou bombu (tlakovou nádobu-nejsme teroristé) vám všem dobře známý grill. Spolu se spacákem prominushafostupňůzimy+skládací židlí+karimatkou a stanem a hlavně kartonem mázu v plechovkách to všechno naperu do kufru jistého modrého rodinného sedanu a v sobotu brzy ráno vyrážím na daleký východ. Snad se povede opět parkovat na stadionu s výhledem na dráhu! Žádná zima nebo sníh nám nemůže rozhodit sandál, tady prostě nemůžeme chybět!!! V rachotě mám na sobotu jistýho klouzáka, historicky první LeBrno nebude bez nás! Rád vás opět uvidím, prdi ;-)

 4. pavel67 napsal:

  http://auto.idnes.cz/peklo-v-brne-poprve-v-historii-se-pojede-v-cesku-24hodinovka-po2-/automoto.aspx?c=A161003_232706_automoto_fdv
  Pod posledním obrázkem je dost podstatná informace pro ty, kteří to chtějí na C-éčku přežít non-stop. Podotýkám, že asi fakt bude celkem kosa.
  Sice se startovní pole trošku smrsklo, ale furt se bude na co dívat. A moje služba – od 22:00h do cíle. Takže dopoledne se tam s Váma na Céčku někde scuknu, pokecáme, odpoledne trochumožná něco málo odpočnu a večer šup na boudu.
  Takže hlavně si naberte teplý oblečení a dobrou náladu.

 5. ToyRipper napsal:

  O vikendu padl napad zakempit na 24h se stanem a spekackama nahore na Ccku!
  Je to v rijnu ze, takze je to jen pro odvazne. Ale odvaznym stesti preje :)

 6. ToyRipper napsal:

  60 aut na startu a 24h zavod. Parada. Jestli klapne pocasi to bude sila!

 7. speedy napsal:

  Jedu a užiju si 24H naplno! Pitwalk, toulání se v boxech, tribuna nad boxy, ohřívání u ohně na stadionu, nádhernou noční tribunu „F“,oheň plivající 5litrová Mazda V8, pivo do kelímku, pečený buřty… prostě jako zamlada :-D

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox

Přejít k navigační liště