Hanz.77 na Monze

Mohlo by vás zajímat ...

9 odpovědí

 1. czeng68 napsal:

  jinak závodník ve svém závodním oblečení je Tiff Needell, anglický legendární automobilový závodník, a televizní moderátor pro automobilový program Fifth Gear.

  http://www.tiff.tv

 2. Hanz.77 napsal:

  :) Pěkně tipujete! To se mi líbí. :) No pár lidí jsem už pozval jak jsem psal, ale ještě mám něco v záloze. :) Ale jestli přijedou všichni co jsem pozval tak se bojim že si ani GT5 nezajezdíme. :) Spoustu nápověd máte v mých fotkách na galerie.cz. Mám chut ještě vypsat tipovací soutěž. :)

 3. speedy napsal:

  kdepak, koukni kde Hanz77 bydlí a kdo je z pilotů GT nebo Lambotrofeo k němu nejblíž …. to je můj tutový tip

 4. Trámek napsal:

  můj tip je Honza Charouz :-)

 5. speedy napsal:

  Kdepak, Tomáš na takový legrace nemá dost času … to už bychom po Hanzovi chtěli moooc! Že by osobně prezident FIA?? Radši se nechám překvapit, i když jsem si 99%jistý že asi vím … schválně ti svůj TIP prozradím během kontrolního dne připravenosti „setkání simracingových bláznů a GTnadšenců“ ze středu světa ;-) . Za fotky a report máš 1* , a Veleho pozdravuj a že mu furt moc fandím ikdyž není zrovna teď s mašinou na špici …

 6. Hanz.77 napsal:

  No schválně jsem fotku s dotyčným nikam neumístil. To by jste pak měli velkou nápovědu. :-) No V.Rossi to nebude. :-( A co se týče názvu našeho srazu tak to není špatný nápad! Jinak díky za pochvalu.

 7. ketez67 napsal:

  Hanzi moc pěkné čtení a ještě pěknější obrázky. Co dodat už aby tu byla lanka. No a ten název Lan 2012 by nebylo špatné změnit třeba na „Sraz pilotů a přátel gt-racing teamu“.
  A k tvoji otázce kdo přijede na Lan 2012 nebudu skromný, že by samotný mistr Enge.

 8. Hanz.77 napsal:

  Tak co? Hádejte kdo přijede na LAN 2012? :-)

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox

Přejít k navigační liště