Nová podoba webu gt-racing.cz

Mohlo by vás zajímat ...

23 odpovědí

 1. Trámek napsal:

  TY ! :-DDD

 2. Kuba98cz napsal:

  Tak kecáš nebo jedeš? :D

 3. Trámek napsal:

  Osi, nebudu se tu přít, ale ve většině případů jde o tituly her. Pokud jsem hráč např. titulu Uncharted, zajisté neprodám konzoly a nepůjdu k pc… buď obojí a nebo konzole.
  S tebou je těžké diskutovat, jsi silnej soupeř, protože jsi konzoly odpálil takovým způsobem, že již neexistuje titul, který by tě k ní vrátil zpět.
  Sory, ale ty jsi nyní tipeckej písíčkář, který absolutně neuznává už žádnou hru na konzoly, jak grafikou, zvukem, či titulem a vidíš jen a jen pc.
  Ber to Osi jak to píšu, je to prostě tak! Hanz, Marek a další, ti valí více frontách, ale ty jsi písíčkář. V žádném případě mě to nevadí a rád pokecám o všem, ale holt od tebe už objektivní názor čekat nemůžu. Věty typu: kdo si chce zazávodit, jezdí iracing… kdo je teda ten, co závodí na konzoly a třeba v Gran Turismu?
  Já ti povím kdo to podle tebe je… myslíš si, že je to prostě blbec.
  Tyhle rozhovory co nyní vedem my dva spolu, se vedli na foru GTA, kde se konzolista posmíval písíčkářovi, že na pc nikdy nebude GTA V a písíčkář, ač tu hru nesmírně chtěl hrát, tak by raději umřel, než aby si koupil konzoly. Nyní je vyslyšeli a GTA V bude i na pc a tak je další válka… ale to už jsme někde jinde….. no nic, nic ve zlým, ale raději už se dál zapojovat do podobných názorů nebudu… není to dobré se tady takhle přít a ani nechci, páč se známe osobně a né jen jiní „hádači“ pouze přes net. Serem na to Osi, snad jsem tě neurazil.. pokud ano, omlouvám se dopředu, ale názor nezměním!

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox

Přejít k navigační liště