PlayStation® GT Cup 2014

Mohlo by vás zajímat ...

129 odpovědí

 1. markoduno napsal:

  upraveny propozice v používání povolených pneumatik. Závod, kde se pojede s pneu závodní tvrdé, je možné v průběhu závodu (kvalifikace) vyměnit za závodní střední. Vždy se ale musí startovat na závodních tvrdých.

 2. Hanz.77 napsal:

  POZOR !!! PROHLÁŠENÍ SPONZORA !!!
  NALEZNETE V SEKCI “ UPOZORNĚNÍ PS GT CUP 2014 !!!!

 3. Kuba98cz napsal:

  Jasná věc. Rozdělení do skupin proběhne v nadcházejících dvou skupinách. A rozdělení do skupin bude vypsáno v detailech závodu.

 4. raddy SVK napsal:

  Zdravim pani,mohol by som sa este prihlasit..od dnes by som mohol jazdit GTcup s tym ze nepojdem asi 3 zavody pocas celeho sampionatu nakolko mi to casovo nevychadza v praci…dakujem..a ak ano do ktorej skupiny sa mam vecer hlasit…diki

 5. Hanz.77 napsal:

  Cituji ze svého prohlášení co je viz níže :

  „Problém s pneumatikami – Pneumatiky pro daný závod zůstávají stejné tak, jak je napsáno v propozicích. Vzpomeňte minulý CUP, kdy jsme si při velké míře opotřebení museli počítat palivo. To je v GT6 již opraveno. Tak teď si budeme muset spočítat, na kolik kol se vyplatí zůstat na trati. V tomto zas tak moc velký problém nevidím. A pokud se stane, že to někam pošlu a auto rozbiji a v závodě skončím na posledním místě, tak pak mám šanci na reparát ve druhém – kratším závodě, kde budu startovat z prvního místa a závod je bodován stejně jako první. Na to se myslelo a bylo to tak i zamýšleno.“

 6. markoduno napsal:

  tak to sem nepiš. Chytni Hanze za flígr, ať to opraví :-D
  sranda

  EDIT: koukám, že jsem to napsal pozdě ;-)

 7. Kuba98cz napsal:

  Musím upozornit na jednu maličkost, protože jsem si všiml, že přihláška do cupu už je uzavřena. A v pravidlech se píše, cituji :
  Přihlášku do celého PlayStation® GT Cupu 2014 podávejte dle informací a požadavků uvedených na hlavní stránce našeho webu (www.gt-racing.cz). Odkaz bude potom uveden ZDE. Piloti se mohou přihlásit i v průběhu šampionátu. Nejdéle však do 15. 4. 2014. Přihlášky, které budou podány po daném termínu, nebudou akceptovány jako přihlášky do celého šampionátu.

  Přihláška na každý jednotlivý závodní večer bude publikována na webu gt-racing.cz.

  Šampionát se však neuzavře ostatním pilotům. Je zde možnost se přihlásit na tzv. Divokou Kartu. To znamená, že se kdykoli v průběhu šampionátu mohou přihlásit zájemci o účast v jednotlivých závodech Playstation® GT Cupu 2014. Jejich výsledky budou bodovány dle informací v článku č. 11 (Bodování) těchto propozic.

  Tak by to asi chtělo opravit.

 8. markoduno napsal:

  rozumím Osi, ale jak jsem tu teď nebyl, tak si nejsem jistý, zda speedy vůbec věděl, že je na něj podán protest.
  Zatím to vše trochu drhne, ale věřím, že se to rozeběhne.

 9. osiwaru napsal:

  Jen z technického hlediska.
  Markovo komentář mi připomíná, že musím opravit formulář pro zadání protestu.

  Pak bych to viděl jenom na soukromou korespondenci mezi zúčastněnými. Ještě podotýkám, že na fóru je skryté fórum, právě pro řešení penalizací. Přístupová práva jsou dle letošních propozic – markoduno, Hanz77, Kapsic, Branoeso, Laktibrada, už odsamotného začátku šampionátu.

  Dle mého názory by se měli řešit protesty jako minulý ročník. Tedy stranou, pouze s aktéry a bez zbytečných (n)emocí.

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox

Přejít k navigační liště