• 5.3.2017 - Rouen short
 • 13

13 odpovědí

 1. sprint napsal:

  Diky, myslel jsem si to ;) prtž ty kratke jsou tak na koloběžku :D

 2. pavel67 napsal:

  Cadwell Park GP - ten nejdelší.

 3. sprint napsal:

  Jaky Cadwell se jede ?

 4. svejdik70 napsal:

  Dnes mě mrzí,že jsem to zpackal.V kvalifikaci jsem konečně nebyl do počtu a bylo z toho čtvrté místo (toy a bond mi trochu poradili se setupem).Ve druhém kole lehkej tˇukanec a šel jsem přes balíky slámy.Už při výjezdu do kopce jsem věděl,že je zle,auto nejelo.Z tréninku jsem věděl,že to dělá asi 3,5 vteřiny na kolo,tak jsem hned navštívil boxy a samozřejmě jsem vyjel ven se strategií z minulého závodu-takže na pneumatikách do deště.V dalším kole jsem tam jel znovu,nejdřív jsem tam už chtěl zůstat.ale nakonec jsem si to přeci jen hezky pomalu nacvakal a pokračoval se ztrátou 2 minuty na předposledního.Opravdu škoda,protože jsem potom udělal už jenom jednu chybu 6 kol před cílem a navíc jen proto,že jsem koukal na puntíky na mapě.Mohlo být líp.

 5. sprint napsal:

  Twl,měse zda že jsem měl auto z z bazaru :) a to fakt ne kecam i když jsem se naučil jezdit některe zatačky na plno tak pořad mě ujižděli ...Nevim kdo co měl nastavene a jestli jsem neměl nic z vykonem nebo z pneu ,prostě jsem vzal auto a jel ... Je pavda že tohle byl muj prcni online v CARS a najezdil jsem před zavodem asi hodinu ani ne. No,vlasně ja jsem najezdil dohromady asi tři hodiny ve hře celkem :))) No uvidime jak se to povede dal

 6. tom7374 napsal:

  Pro mě dost velké překvapení

 7. ToyRipper napsal:

  U me presne jak jsem cekal :) Nekolik krizovek. Par karambolu. Nastesti jsem nebyl sam jinak jsem vyhorel. Priste Cadwell :)))

 8. vida napsal:

  Gratulace na bednu! Bohužel bylo jasné od začátku že budu mít opět problém s benalem. :) když jsem si v 18 kole spočítal že mi to nedá, tak jsem začal volit úsporný režim, díky čemuž přidala ztráta koncentrace a ve 20 kole první rána. Z prvního místa bylo rázem třetí a nutné dotankovani z toho nakonec udělal místo páté :) kdybych se vyprdnul na úsporný režim, tak by to možná dalo i na druhé místo když jsem měl náskok na prvního 20s.. No nic tohle auto asi nebude mé oblíbené ;) uvidíme co bude příště

 9. sprint napsal:

  tak ja zkusim dneska ochutnat tu romantiku. Pojedu pod nickem Speedyho . Nejak se nam nedaři nastavit konzole abych spustil hru, kterou jsem si stahnul přes jeho učet :)

 10. tom7374 napsal:

  to nedojedu

 11. ToyRipper napsal:

  Nekdy priste :) Takovy Brannochbrae pri zapadu slunce nad jezerem bude romantika jak prase vid :)

 12. perisbond007 napsal:

  Co to pocasi? Dej tam mlhu a cas zavodu tak 17 00 . Furt jezdime ve čtyřiceti stupnich, se pak potim jak svina.

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox