• 23.5.2018 - Imola
 • 19

19 odpovědí

 1. Czert82 napsal:

  Omlouvám se chlapci, ale moje nervy praskly když jsem se asi po 20tý roztočil. Tu nehodu z prvního kola se Sliderem bych přešel, možná to byla moje chyba že jsem se tam tlačil, ale měl jsem lepší výjezd ze zatajdy tak jsem to zkusil a doufal, že mě SLider vidí, neviděl no :-)
  Nevím jak vy, ale mě prostě přišlo že oproti tréninku a i kvaldě se to auto začalo chovat ale uplně jinak. Zatáčky, který jsem před tím jezdil v podstatě bez problémů tak v závodě jsem vždy šel do hodin. Musel jsem hrozně zpomalovat, no prostě uplně divný. Ale ještě to příští týden určitě zkusím.
  Jenom tedy za mě, možná blbá myšlenka ale když je nás tak málo co nechat zapnutý poškození jen "performance"? S tímhle autem je dost složitý se vyvarovat chyb a ono pak kroužit někde 27 kol o samotě je takový .... nezábavný. Jen takový postřeh.

 2. perisbond007 napsal:

  Včera sem dojel totálně durch. Udržet tu svinu na trati fakt porod. Chvíli sem jel opatrně, vystydly mi gumy a už sem letěl do svodide. Příště se těším na tmu,zdar

 3. ToyRipper napsal:

  JJ, doporucuju vsem co nemaj radi dovocinu pouzijte defaultni setup STABLE. Ma to mekci brzdy a nekrouti se to jak uzovka.
  Jinak auto je pecka, chce to trpelivost a vcas brzdit. Ta vaha jde citit. Uvidime co dalsi trate. Priste hlavne nerozbit svetla :)

 4. futureboy7880 napsal:

  Tak čuchal si špatně Vido :) Úplně pomalej jsem nebyl což jsem si potvrdil v tréningu,ale tím úspěchy v tomto závodě skončily.V kvaldě jsem netrefil ani jedno kolo optimálně takže start z posledního místa.Po startu jsem v klidu čekal na chyby a že s tímto autem to nebyl problém.Stačí pozdě brzdit a průjezd zátáčkou je průser.Chyby přede mnou nastali a tak jsem šel o dvě pozice dopředu.Pak bohužel přede mnou Kuře šel mimo trať a při návratu dostal smyk a já už neměl kam takže jsem skončil v něm a poškození předku.Pak už to auto na plynu táhlo jak prašivý takže boj s Vidou jsem musel vzdát i přesto že na mě čekal :)Pak už nebylo o co bojovat a tak jsem raději zajel na opravu a pro softy a jen se dál učil s autem.Příště snad budu mít více štěstí.Ale auto po nastavení setupu na "stabile" celkem v pohodě.Díky za radu Vido :)

 5. ToyRipper napsal:

  Vohrana klasika ...

 6. vida napsal:

  A jeje, futurovi to zase nesedí :-) čucham vítězství :-))

 7. futureboy7880 napsal:

  To auto se nedá na hardech řídit :)Ale zvuk je fakt parádní.Uvidíme jak moc pomalej budu.

 8. ToyRipper napsal:

  Mi z vas praskne prut :)))
  OK. Konecna - spotreba OFF, PIT OFF.
  Pro potencialni strategii povolene boxy, takze kdo chce muze prezout na SOFTy a zkusit to dojet :)
  GOOD LUCK!

 9. perisbond007 napsal:

  A mě to je jedno. Já jenom nejezdím rád do boxů když jediný důvod zastávky je ze to můžou mechanici posrat. Už sem to psal dříve ale jak říkáš nevím co bych.

 10. slidergas28 napsal:

  Spotreba je tady uplna kravina kdyz neni setup... nespekulujte a nechte to jak to je... tak je to fajne

 11. ToyRipper napsal:

  TO jsem rad ze jsi se ozval zrovna ty :) Tradicne nejvyssi spotreba v poli. Jestli dojede Vida je vse OK :)))

 12. vida napsal:

  Já myslím že spotřeba tady asi nebude mít na nic vliv. Pokud se jede default, tak ti to natankuje na celý závod, tankovat by tak nemělo být potřeba bych řekl, ale určitě to můžeme zkusit at to máme potvrzené

 13. ToyRipper napsal:

  Najednou ti PIT nevadi? Voe ty tak trochu nevis kera bije ne? :)))))
  OK, testneme to tedy se spotrebou at to je napinavy!!!
  Konecne trocha te strategie!

 14. perisbond007 napsal:

  Stejně pojedeme všichni v prvním kole pro softy, tak už by to bylo jedno jestli v prvním nebo v půlce.

 15. ToyRipper napsal:

  Chtel, ale musel bys do boxu a zase bys delal Zagorku ;)

 16. perisbond007 napsal:

  Nechtěl si zkusit zapnout spotřebu paliva?

 17. ToyRipper napsal:

  Lamborghini Super Trofeo Cup je tady!
  GOOD LUCK!

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox