• 9.10.2017 - Imola
 • 37

37 odpovědí

 1. futureboy7880 napsal:

  Paráda Speedy :)

 2. ToyRipper napsal:

  Uvidime kdo bude sampion po prvnim sampiku :) Tabulka je super!

 3. Trámek napsal:

  Speedy, dobrá práce! Mě se to líbí, přehledné.... šikulka :-)

 4. speedy napsal:

  dík futuremu za závod, ke konci závodu jsem si souboj opravdu užíval a zase si od nervů rozkousal horní ret :-D Včera stránky chvilku nemohli jít. Prováděl jsem malé vylepšení, které najdete na hlavní stránce webu v horní liště i v levé záložce ... snad se bude statečným závodníkům ProjectuCars2 líbit !

 5. futureboy7880 napsal:

  Za mě pěknej závod,ikdyž auto hrozný zvuk.Jak přidušenej nafťák :)Tuhle trať jsem nikdy nejel takže sednout a jet moc nešlo.Ještě že se dalo chvíli trénovat.Nakonec kvalda pěkný 6 místo.Po startu ztráta 1 pozice,ale pěkně jsem se vozil za Pavlem pak Hawlisem.Pak chyba roztočení a nahánění Speedyho.V PC2 na sebe Speedy máme kliku na pěkný souboje.Ale i za ním chyba a propad na 8 místo.Jinak incident Xan VS Peris jsem měl přímo na talíři a byla to pěkná pecka.Tak jsem z toho byl vytřeštěn že jsem v další zatáčce hodil hodiny a zůstal tam stát v kačeru kde si to zrovna zamířil Peris a auto KO.Ještě že jsem měl před sebou depo.Až na první kopání z loby ven byl závod uplně v pohodě.Žádný lagy.Za to jsem rád.Tak snad to bude fungovat i příště.Ještě musím pořídit nějaký sluchadla na chat když se tady nedá psát jako na PS3.Tak příště zdar.
  PS:Už se i přihlásím.Včera mi nešlo přihlášení na stránky.

 6. Trámek napsal:

  Toyi, ty si to dělej jak chceš ty a já si to budu dělat po svým. Normálně jsem nic nenastavil, jak jsi řekl a přesto mě v pitu měnily gumy a stál jsem tam jak kokot. Volal jsem dopoledne bondovi, jestli mu měnily gumy a řekl my že ne. Takže pokud si nic nenastavíš, hra si dělá co chce a na to já nejsem zvědavej. Prostě si nastavím jednu strategii kde bude u výměny gum off, a další dle sebe, i když se jede bez opotřebení benzín a pneu. Jinak jsem měl taky benzín v závodě 73l jako ty, bond jel z 10ti litrama. V trénku před závodem u Xanaviho, jsme byly tři a Přemek i já jsem taky měli rozdílný benzín.
  Tvoje rada sedni a jeď.. pro příště pá pá :-DDD

 7. XanaviGTR_CZ napsal:

  hele není třeba tam koukat když ti na televizi svítí dvě červené šipky že tam je auto ! Tohle na mě nezkoušej :-D Prostě mu to bylo u prdele, od startu jsme jeli bok po boku. Je tam několik věcí, které ti napoví kde to soeřovo auto je MAPA, ČASOMÍRA, RADAR, kort po stratu!

 8. ToyRipper napsal:

  Ja myslim videl moje auto v zrcatku a myslel ze jsi to ty. Evidentne se ani jednou nekoukl doprava.
  Klasika... zavod se v T1 nevyhrava :)

 9. XanaviGTR_CZ napsal:

  Toyi, není s čemu divit. Ve chvíli kdy jsem chtěl přidat se tam objevil jak z teleportu, tak jsem hned pustil plyn a proto se nic nestalo, jen se o mě otřel. Příště ho ale naférovku pošlu i za cenu poškození/tretsu. Takhle tady nejezdíme, respektujeme se aspoň si to mylsím :-) Držel jsme si vnitřek a musel vědět že tam jsem, nakonec to protvrzuje jeho záznam na tubku. Ale má to v piči, klasika, viděl jsem to na jeho streamu xkrát - první zatáčka všichni uhnetě jedu.

 10. ToyRipper napsal:

  Tramku si uz ychtyl? Jsem ti uz 3x rekl ze strategie nema cenu!!! :))))
  Neni opotrebeni pneu ani nedochazi palivo! Takze nic nemen a nedoplnuj a stravis v boxe 4sec.
  DEFAULT strategie = oprav vse. Gumy a pneu nechat! A tak je to ideal...

 11. Trámek napsal:

  Gratulace klukům na bedně, jelo vám to jako z praku :-) Včera to nebyl vůbec špatnej závod a i účast 15 lidí na startovním roštu mě potěšila. Q mě nevyšla, ale z toho si hlavu nedělám, závod byl na 27 kol a to se může rychle změnit. Taky že jo.. disciplinovaně jsem se z 13 místa prokousal na 5 kde jsem se držel zuby nehty.... jenže zradil mě pit, kde mě mechanici začali měnit pneu a tak jsem tam ztratil dvě pozice. Do pitu jsem jel s náskokem 34sec před Speedym a cca 40 před Pavlemkauskou a pevně věřil, že to vyjde.. a ono hovno ! Vyjel jsem těsně za Pavlem a už ho do konce závodu nepředjel. Příště už nevěřím těm předzávodním radám sedni a jedem, prostě si nastavím 3 strategie jako v PC1 a vyberu si pit strategii dle situace manuálně.
  Tak jo, doufám, že se sejdeme za týden opět v hojném počtu, protože to auta opravdu špatný není, jen je potřeba si na něj zvyknout a jet hlavou :-)

 12. ToyRipper napsal:

  Voe Bonde, nedelej manu. Jedna havarka te nemuze rozhazet. Skakni za kamosem a zdar v treningu na Spa :)

 13. perisbond007 napsal:

  V hodinách sem doklouzal přímo někomu do cesty, takže kaput. Jinak příště nejedu, na mě moc pozdě se takhle nervovat.

 14. ToyRipper napsal:

  To zavreni do prvni zatacky bylo hodne vostry a divim se ze jste to oba neodskakali. Cas 2:15
  https://www.youtube.com/watch?v=l02e0XfmANE

 15. XanaviGTR_CZ napsal:

  Bonde fakt mě to mrzí, vím nic si z toho nevezmeš, závod to nevrátí. Blbě jsem to odhadl, čekal jsem že je ta zatáčka o něco dál než byla. Směřoval jsem to na apex ale prostě to bylo už pozdě. Nevím co jsi s tím měl ale soudě dle mého poškození, pouze 7% předek to asi nebylo tak hrozné? Nevím, jen se dušuji. Pak jste se tam ještě sťukly s Fututrem ne? Jel za nama a najednou byl v kačeru na sračky.

  Hele příští pondělí bych normálně jel, je tu hromada lidí co to může založit a co může jet, přijde mi blbost to kvůli jednomu/dvoum/třem odkládat když nás bude např 11. Nebo se to kvůli někomu odkládá a kvůli jiným ne ?? :-)

  Jinak Jardo, pokud pojedeš přístě, tak tě jen chci upozornit, že ti už nechávat místo nebudu, respektive neucvaknu a normálně tě vemu na zadek a otočím, závod pro tebe skončí hned. Možná si to neuvědomuješ ale normálně jsi mě zavřel. Když jsou dvě auta vedle sebe, a to jsme doslova byli, tak si drží kadžý svou stopu. Ne jako vettle, že to tam prostě nacpeš z vnějšku na vnitřek, a spoléháš na to že ti každý uhne. Možná jsi se s tím zatím nesetkal, že by jsi jel bok po ku s někým do T1. Je mi jedno jaký jedeš pohled a jaké ůdaje máš zapnuté na HUD, přehled na trati je prostě tvá povinnost, minimálně po startu.

 16. ToyRipper napsal:

  Jo a pozvanky budu posilat z uz zalozeny lobby! Jinak ko.

Napsat komentář

Formula One Statistics Plugin developed by Ian Haycox