17 odpovědí

1. ToyRipper napsal:

Ajo! Opraveno i v celkove tabulce. Sry jako.

2. vida napsal:

za me vcera paradni zavod, vse tak nejak vyslo. jeste ze hawlis mel problem na startu, jinak by to byla asi jina pohadka :-) do pulky zavodu pekne souboje a nahanecka s Toyem, pak asi Toy seknul nejakou chybu a uz to bylo relativne v klidecku. chvilku jsme se snazil jeste tlacit na opozdilce s boxy (tramek a future) a pak uz to jenom v klidu dovezt do cile bez vetsich chyb. .. tenhle okruh s timto autem byla velka zabava. tesim se na long beach... Toyi v tabulce mas chybu.. ja mel za prvni zavod 2 body, za tenhle jenom 25bodu, protoze kvalifikaci jsi vyhral ty ;-)

správce edit: body upraveny...

3. pavel67 napsal:

U mě dobrýýýý, vynikajícíííí!!! Na to že jsem byl v practics čtvrtej od konce tak Q mě překvapila a závod ještě víc. Od začátku do konce jsem držel 3.místo a i přes nějaký blbý chyby jsem to do konce i udržel. Asi se na tom trochu podepsalo i těch cca přes 1000km v GTS během posledních tří dnů. A to přesto, že tuhle trať nemám vůbec najetou.
    Budu se těšit na příště... ;-)

4. kalibaba7 napsal:

Gratulace na bednu pánové, jinak nejhorší race zatím, neustálé klouzání, přehráté gumy atd. No hrůza ahoj příště, no spíš ne v tý betonový džungli.

5. Trámek napsal:

Kluci gratulace na bednu, obzvlášť Vidovi k vítězství! Dneska jel nejen rychle, ale hlavně disciplinovaně, takže zasloužená výhra. Tentokrát jsem si závod MOC užil i já, fakt díky, byla to paráda! Přes půl závodu za Futurem a za mnou tlačil Libor(tuším boj o 5-7 místo).. prostě pecka, díky kluci! Po projetí cílem jsem ani nevěděl kolikátej jsem dojel, jak jsem se snažil :-DDD Je z toho tuším fantastické 4.místo ! Jinak tahle trať je parádní a auto musí člověk řídit opatrně a hlavou, což se mě dneska povedlo bravůrně a doufám, že to minimálně zopakuju v améérice *-)

6. vida napsal:

Je to Dobrý, jsme na tom všichni stejně

7. futureboy7880 napsal:

Já tu trať ani neznám.Jdu se mrknout na youtube :) Chtěl jsem si to včera projet,ale byl jsem na tom stejně jako Trámek :)