Formule 1 2012

debata o všem možném
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Ty voléééé. To Ferrari je pomalý sakráááá. Co dělaj ???. To Ty římani neuměj fungovat, když nad sebou nemaj Gály !!!. Strašný se na to dívat. :twisted: :evil:

Šumák dobře a Raikkonen jak je rychlej chlapec jeden ledovaj. Jetel dobře vzadu. Doufám že už ho taky konečně někdo sestřelí.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Formule 1 2012

Příspěvek od Majkl »

Michael zajel skvělej čas ale měl to jet na více pokusů, bylo vidět jak neměl ještě zahřátý optimálně pneu a auto mu v posledním sektoru nedotáčelo tak jak by mělo.. KImi má na startu penalizaci +5 míst ale nic nemění na tom že Lotus je v závodě hodně silnej.. uvidíme s čím se vytasí Red Bull v závodě.. Bude to skvělá sezona a hodně vyrovnaná.. jako Šumiho fanoušek od 3 let mě současná a snad i celoroční forma Mercedesu těší ;)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule 1 2012

Příspěvek od eddie »

Schumi je jak lovná zvěř :( a proč čekal Brawn u něj na výměnu gum tak dlouho to člověku hlava taky nebere :shock:
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Formule 1 2012

Příspěvek od markoduno »

no je to dnes mazec. Jakjsem psal, že Schumiho nemusím, dnes jsem mu přál. Uvidíme, jak dopadne počasí a třeba se to zlepší. Hlavně už ne Fetl Vettel :roll:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Formule 1 2012

Příspěvek od Majkl »

To je fakt strašnej vocas ten Grosjean.. pilot s rychlostí na jedno kolo.. setne Schumachera a pak asi po 4 kolech odstoupí.. + strategie Mercedesu totálně k nepochopení proč tak dlouho ti idioti čekali.. než naprší a uschne nebo jak? No každopádně moje zbylé dvě esa dojeli pěkně.. Fernando 1, Kimi 5 :|
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Formule 1 2012

Příspěvek od derek »

Wow Mercedes ma celou prvni radu a s takovym naskokem!! Tak i kdyz v zavodnim rezimu nejsou zrovna rychly, meli by uz konecne zajet minimalne bednu good luck :D
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Formule 1 2012

Příspěvek od SJ.sprint »

Dlouho jsme na to čekali po navratu KRALE a dočkali jsme se...Ale zavod ukaže ! I když Schumi vratil se ke kořenum-myslim si že s ferrari by toho dokazal vic, ještě i v minule sezoně... Tak uvidime čim nas mistři překvapi.

Od jak živa fandim ferrari ale Schumi mě donutil "otočit se" i na Mercedes. Ale aby jsem byl přesnějši tak ja nefandim Mecedesu i Ferrari - ja fandim Ferrari a Mišovi Schumachru :lol:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Formule 1 2012

Příspěvek od eddie »

Dneska super zábava u televize a jediné co mě trochu zkazilo náladu, bylo odstoupení Schumiho
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Formule 1 2012

Příspěvek od SJ.sprint »

Tak dnes to byl zatim nejlepši zavod letošni sezony-užasne souboje,peperne situace v boxech a hlavně prvni vitěztvi Nico Rosberga. Konečně se dočkal kluk jeden ;) . No a samozřejmě zklamani od MS: Myslim si že by do boxu dojel i potřech...I když samozřejmě nevim jestli by se vratil aspon na nejaky bod.A le každopadně velkě zklamani hned ve dvou zavodech zasebou-škoda!
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Formule 1 2012

Příspěvek od Majkl »

Neskutečný.. jakou má smůlu přitom mohl mít po 3 závodech minimálně 30 bodů.. spíš tak 35-40 a mohl být teď v bodování na 3, 4 místě.. místo toho má 1 bod a je na 17 místě.. Snad už si všechnu smůlu vybral.. no a strategie Lotusu u Kimiho to je snad blbej vtip.. co si mysleli že od 29. kol Kimi dojede až do konce s těma šaškárnama jménem gumy od Pirelli? :x
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Tak před chvilkou jsem dokoukal záznam ze včerejšího závodu F1 v poušti a musím říct že letos je F1 opravdu zajímavá. Teď nenarážím na fakt že vyhrálo JZD Rakousko, ale na spousty větší, či drobnějších incidentů a závodních manevrů. pPakticky celou dobu se něco děje, formule jezdí po skupinkách dvou , tří bojujících monopostů napříč celým polem, řekl bych že DRS konečně funguje ( a má svůj důvod ) v + - stejné výkonnosti předních týmů, pneumatiky Pirelky mixujou se strategijemi týmů a vůbec 4 závody pokaždé jiný vítěz. Moc pěkná sezóna.
Jinak Kimi má můj obdiv. Je výkonnostně ve skvělé formě a odvádí s Lotusem skvělou práci a co víc tlačí do hecu toho mlaďocha v týmu, kterýmu to jen do budoucna pomůže. Schumi i přes všechnu smůlu a kombinace v závodech už nemá šmrnc a přesto že na F1 vždycky koukám v jeho tričku ještě v barvách Ferrari ( to je neuvěřitelná značka co :lol: ) tak prostě pan mistr i kdyby se možná na bednu v sezóně dostal ( konečně) bude to s jeho spanilou formou z let minulých jen slabým zábleskam a myslím že by bylo dobré kdyby odešl z aktivního ježdění a spíše se posadil na lavičku v technickém zázemí Mercedesu a vypomáhal tam. Za dveřmi F1 je spousty dalších talentů čekajících na příležitost. To platí i o Webrovi který mě fakt nebaví , je to snad pilot který nazbíral nejvíce bramborových a polobramborových míst a pro mě bude vždycky jezdcem na místech 4 a 5 takže po dvou sezónach kdy odejde už si na něj ani nevzpomenu.
Ferrari je ,,nejlepší" , jo pro mě !!, ale letost to je slabota jako sviň a nevěřím že Evropské balíčky a upgardy něco změní. Prostě sezóna 2012 pá, pá - testovat a začít přemýšlet o tom že je potřeba hodně změnit přístup možná by stačilo jen vše zjednodušit - no né ?.
Na další závody se ale těším jsem zvědav kdo vyhraje další závod , že by Di Resta ?., nobo Kimi ?. NEBO SNAD MASSA ???? :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Formule 1 2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Včerejší závod zhodnotím takto: "Fantastico Sebastian !!! " Škoda jen že tady nejde zvednout ukazováček a vyskočit na bedně! No konečně jsem se už dočkal. Díky za pochopení kluci ale musel jsem to sem napsat. :twisted: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Formule 1 2012

Příspěvek od pavel67 »

Věděli jste??? A hlavně - viděli jste???

Velký požár v garáži vítězného týmu

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... LET_u1DA#!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... C0NOeOTE#!

UPDATE tak první video již není k dispozici - Formula one si nárokuje práva, protože tam pochodovali čtyři komentátoři TV stanic, včetně toho našeho tatara - né, turka, jo Turek je to, co tam vždycky plácá ty svoje rozumný nesmysly s tím modelem z Novy, nó ten - jak se sakra menuje - Pouva!! Jo, to je taky dobrej póvl, ten ichtyl.

P.S. Vždycky mě sralo, když z nás dělal blbce po konci GP, když 20min tlachal ve studiu jakej to byl závod a pak prej "...a teď už je všechno připraveno na tiskovku pilotů tak se pojďme podívat..." a pustili tam záznam, protože na LIVE slovenský TV zrovna vítězná trojka odcházela ze studia!!! HA HA HA jak sviň.
Naposledy upravil(a) pavel67 dne 16.5.2012 12:03, celkem upraveno 1 x.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Takhle pokazit neobyčejný den v týmu Williams je tedy pruda. Samozřejmě z videa je to dost těžko souditelný ale dle mého názoru tady se muselo něco hodně pokazit jelikož jestli jsme kdysi kritizovali naše hasiče za neodborný zásah při nehodě v Brně ( Crash Lambo ), tak tady hasiče nejde kritizovat vůbec jelikož prostě na závodišti snad ani nebyli !!! . A to jsem si myslel že něco takového se nemůže stát a kór na takovém velodromu jakým je Barcelona. Naprostý chaos jediný kdo hasil jsou samotní členové týmu s pozbýraných hasičáků kolem všude motající se lide co by tam něměli vůbec co dělat , jakýkoliv pohyb někoho kdo dokáže celou událost řídit naprosto nic. NESKUTEČNÝ !!. Tohle přece nemuže nechat FIA jen tak. minimálně obrovská pokuta pořadatelům za naprosto nezvládnutou situaci.Totální přškolení personálu a to jak hasičů, tak i záchranky páč mám pocit, že kdyby v Barceloně někdo z diváku třeba zkolaboval na tribůně třeba jen na dehydrataci, tak ho snad i nechaj umřít, něž by se k němu někdo vůbec dostal. Ostuda tedy.

Jinak F1 opět zajímava, sice na trati nic moc dění pár momentů se našlo , saozřejmě nesměl chybět Schumi v nějakém tom průšvihu, ale výsledek tedy bomba a překvapení. To jsem zvědav na Monaco a jak to vypadalo že letos McLaren bude silný tak jim to opět vůbec nevychází. Massa to je hodně zlííí a opravdu možná je potřeba se kouknout po někom jiném na dojetí sezóny. Minimálně ze strategického hlediska by novému pilotu dali čas na adaptaci a přivyknutí si na tým bez nějakého výrazného tlaku na výsledek né jako když se startuje nová sezóna.Jezeďáci dobře zase nechali pár bodíků pro Alonsa ( potřebujem každý bodík ). Tak uvidíme letos mě F1 baví.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Formule 1 2012

Příspěvek od pavel67 »

Viz update mého příspěvku výše...
Tady jsem našel tu udivenou super čtveřici :lol: :) :shock: ;)
Přílohy
Podobnost čistě náhodná, nehledejte v tom žádnou vědu, ta šipka - no, mohla by i ukazova někam jinam, ale když... ;-)
Podobnost čistě náhodná, nehledejte v tom žádnou vědu, ta šipka - no, mohla by i ukazova někam jinam, ale když... ;-)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Požár

Příspěvek od sonyman »

LOL, no asi jim tam v garáži blafly překouřené hostesky. :D
No David asi hned věděl, že jde pozdě. Ten jeho výraz... :P
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Formule 1 2012

Příspěvek od derek »

Schumi yessssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skoda ty pencle..
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Formule 1 2012

Příspěvek od Majkl »

Ty vole já jsem byl a jsem tak šťastnej a řval jsem z plnejch plic. Prostě bomba jen škoda tý pencle.. tak snad už žádná smůla do konce sezony což bych si hodně přál.. ale tohle pole position mu těch asi 50 bodů z prvních pěti závodů nevrátí :x
Ale tak co, snad bude zejtra bedna.. moc si to přeju! ;)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Formule 1 2012

Příspěvek od Majkl »

Já už na to fakt m*dám taková smůla už šestej závod po sobě.. jebat na to.. už na to radši koukat nebudu
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Formule 1 2012

Příspěvek od speedy »

to nebyla smůla, ale šumákova přemotivovanost :!: Sice odstartoval hodně dobře, ale na předjetí to nedalo. Tak co se tam sakra cpal, tolik místa před Ste.Devote není - to jinak dopadnout nemohlo!!!!! Prý je velmi zkušený, ale tady se na trati choval jako idiot - nic nového poslední dobou ...
BtW; opět někomu poškodil závod, minule to odnesl B.S.- teď R.G. ... Kdo to bude v příštím závodě ??? Jeho teamový kolega ????? Měl by se na to opravdu vybodnout, pravidelně ho poráží teamový kolega a to i s autem šitým šumákovi na míru... :roll:
Odpovědět